Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet elfogadni az...

Hogyan lehet elfogadni az örökös magányt?

Figyelt kérdés
Ha vágysz egy párra,de tudod,hogy jelenlegi életed ugy néz ki,hogy ez sosem fog megtörténni? f/23

2017. jún. 17. 22:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Pc játékokkal...:D
2017. jún. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%
sehogy, el kell foglalni magad mással.. aztán ha van lehetőséged akkor élni vele.
2017. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
70%
Miért? Milyen a jelenlegi életed, hogy úgy érzed, nem fog megtörténni?
2017. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%

@22:13


Téves a felvetés. Én oda vagyok a pc játékokért, ezt még sem tudja számomra pótolni.

2017. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%

Mindenféleképpen kelleni fognak olyan tevékenységek, amik lefoglalnak. Ez lehet új hobbi, egy királyos számítógépes játék, új tehetség megtanulása (3D modellezés, zeneszerzés) amiből rengeteget lehet profitálni, hasznos, és nem csak rabolja az idődet meg a pénzedet, mint a párkapcsolat.

Aztán, tudatosítanod kell magadban, hogy a csajozás nagyon erősen lutri, és deficites dolog. Rengeteg pénzt, energiát és időt fektetsz bele, amit aztán majd sohanapján esetleg visszahoz. Lépten-nyomon elutasításokat kapsz, árnyékokra vetődsz, és a végén ugyanott vagy, ahonnét elindultál, azt leszámítva persze, hogy elpisáltál egy rakás erőforrást a semmire. Megéri ez? Persze, annak aki hülye...

Az is igen hatékony lehet, ha elkerülöd az embereket, amikor csak teheted. Ne járkálj közösségi dzsemborikra, ne találkozz a szükségesnél többször más emberekkel, és olyan helyekre mozdulj ki, ahova más élő ember nem teszi be a lábát. Én már évek óta így vagyok, és bátran mondhatom, maximálisan működik a dolog! Kitartás kérdése - te csinálsz jobb vásárt, hidd el nekem!!!

2017. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

1. Sajnos az nem pótolhatja.Talán tini koromban,de ma már nem. :(

2. Értem!

3. Hát 23éves leszek lassan és eddig még nem volt kapcsolatom.Egyébként amugy is semmibe vesznek,szóval nem látom,hogy lesz valaki.

4.Egyezünk.

5.Igazad van!Igen én is kerülöm az emberi társaságot.

De mégis nehéz igy élni számomra!

Nagyon fáj az,hogy engem nem szeret senki és én nem adhatom neki a szivem.Jól esne valakit szeretni,de sajnos ez nem mindenkinek adatik meg. :(


-Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

2017. jún. 17. 23:00
 7/26 anonim ***** válasza:
84%

Tudom, Kérdező, hogy nehéz, a kezdeti időkben nékem is az volt. Sokáig nem tudtam szabadulni attól, hogy nyomasszon a társtalanság - mégis azt mondom, ne add fel! Szánd rá az időt, később sokkal könnyebb lesz!

Egyáltalán nem lehetetlen a dolog! Persze, aki társfüggő, kapcsolatfüggő, annak nyilván az, hisz el sem tudja képzelni, hogy a párkapcsolatokon kívül még rengeteg más pozitív dolog is van az életben. De ne hallgass rájuk, mert nem mondanak igazat, honnét is ismerhetnék a magányt, ha sose tapasztalták? Örök magányosként azt mondom, igenis van lehetőség a hosszú tartalmas életre úgy is, ha messzire elkerülöd a nőket!

2017. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Ha nem nagyon van más választása az embernek, akkor könnyen.


Anno választhattam: Normális élet és talán lesz párom, vagy csinálom azt amit mindig is szerettem volna, viszont ez közel sem családbarát, de még egy kapcsolathoz sem ideális.


Könnyű kitalálni, hogy a második verzió lett. Amúgy lefoglalom magam ha épp nem vagyok szolgálatban.

2017. jún. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
En kapcsolatban vagyok, de egy nagy rakas ...szerintem is jobb ha magad vagy, en is ide jutok majd elobb utobb.
2017. jún. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
3. voltam. És amúgy úgy érzed szarul nézel ki ahhoz, hogy megtaláld a számodra megfelelő partnert? Sok kudarcod volt? Egyáltalán megpróbáltad? Ha igen, hogyan? Milyen kudarcok értek? Mert hogy azt gondolom, nem kell elfogadnod ezt az állapotot,csak fel kéne téged pofozni. (nőként írom) Ha nem vagy fogyatékos, akkor nincs esélytelen férfi, márpedig az írásodból ítélve nem vagy fogyatékos.
2017. jún. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!