Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet elfogadni,...

Hogyan lehet elfogadni, elviselni az állandó magányt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A következő lenne a gondom:

Rólam annyit, hogy zárkózott, önbizalomhiányos, szociális fóbiás vagyok, nincs jó külsőm, sovány is vagyok. Dolgozok, van hobbim lekötöm magam. Küzdök magammal, de magvagyok. Az életem úgy telt, hogy sosem volt része barátnő, jelememből adódóan kerültem is a nők társaságát. Elfogadtam, megvagyok. (Ne értsétek félre, nem egy 18 éves szűz vagyok, volt lehetőségem még fiatalon, egyetemi korszakomban :) ).


Általában elvagyok hetekig, hónapokig, de néha elfog egy érzés, hogy mennyire hiányzik valaki az életemből, hogy milyen jó lenne hazamenni és szorosan megölelni. Ilyenkor folyamatosan ez jár a fejemben. A sors hülye fintora, hogy több nagyon kedves és vonzó hölggyel dolgozok eggyüt. Akik szintén erre emlékeztetnek.



...Szinte fáj, hogy mennyire hiányzik egy ölelés.

Nah, mindegy. Köszönöm, ha elolvastad. Igazából csak jól esett kiadni.

31/F



2017. márc. 28. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

... igen... és olyan vad ötleted még nem támadt, hogy udvarolj az egyik vonzó hölgynek? Elismerem teljesen abszurd. De egész létünk abszurd, a sors hülye fintora.

Bátorság.

2017. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

és amiért kifogásokat keresel, ahelyett, hogy megtennéd azokat a lépéseket, hogy esélyed legyen egy kapcsolatra?


kezdésnek pl kezdeni kellene valamit az önbizalomhiányoddal, szoc fóbiáddal.. pl fölvállalni ezeket egy pszichológus előtt... ha egyedül nem tudsz megbirkózni vele.. mert úgy látszik nem bírsz.

2017. márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pszichológus megvolt, jártam is hosszú ideig.
2017. márc. 28. 19:22
 4/5 anonim válasza:
Szia, mi történt veled azóta, udvarolni kezdtél a csinos kolléganoidnek? :)
2018. nov. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Nem emiatt, de végül munkahelyet váltottam. Jó helyre kerültem, viszont annyi a munkám, annyira lefárasztanak, hogy igazából nincs erőm a nőkre is gondolni. Hobbiba jobban elmerültem, ezzel kötöm le magam.


Tudom ez, így nem megoldás, de egyenlőre jó.


Üdv. :)

2018. nov. 19. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!