Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 14 evesen egy 44 eves ferfi...

14 evesen egy 44 eves ferfi tetszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokkal fiatalabbnak nez ki, vagy 28-nak. Amikor meg elkezdtunk beszelgetni, nem tudtam hany eves
2018. febr. 17. 15:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan gondolod, hogy egy idősebb férfi nem beszélgethet egy kislánnyal? Nem idegen emberről van szó, akkor nem gáz szerintem, de amúgy sem.. Én még csak 28 vagyok, de egy ilyen lányra csak gyerekként tudnék tekinteni, meg sem fordulna a fejemben más. Nem mindenki beteg.
2018. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
20%

# 10


Szerinted idősebb ne beszélgessen fiatalokkal, mert az egyből "azt" akarja vagy fordítva a másik???

Batki, te se állj szóba senkivel inkább:DDD


Az még véletlen sem esik le neked, hogy okosságokat is mesélhet, adhat az idősebb?

Orvossal se álljon szóba a gyerek, ha +20-30 éves hozzá:DDD


Kérdező:

Álmodozz róla, de csak álmodozz, legalább lesz egy mintád arról, akit keresel majd felnőve s nem állsz le díszpávákkal szenvedni:)

2018. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11%
Franko, hatos szerint egy férfi még tanácsadásra sem jó, mert csak azt akarja. Aki így gondolkodik, az sem normális... Nem mindenki pedo kedves hatos.
2018. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Ha nem életed szerelme gyorsan felejtsd el. Ha ige, akkor egy évig álmodozz aztán majd csak rajosz, hogy ez egy hülyeseg...
2018. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Házasodjatok össze.
2018. febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!