Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 évesen, ha apámnak nem...

20 évesen, ha apámnak nem tetszik valami, akkor nekem jön, szerintetek?

Figyelt kérdés

Meg ilyenekkel, hogy a mentő visz el legközelebb. De semmiségek miatt, vérben forog a szeme.

Nagyon félek és vannak sokkal cifrábbak is.

Szerintem nincs akivel így viselkedhet éd mindent rajtam tölt ki, velem minden következmény nélkül meg lehet tenni bármit.


2018. febr. 13. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ne aggodj átéltem,gonlom apád is iszik mint gödény,én 20 évesen már messze jártam,esélye se volt tovább verni,épp elég volt 18 éves koromig bokszolózsáknak lenni.
2018. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen...
2018. febr. 13. 20:59
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Az alkohlista mindent és mindenkit tönkretesz maga körül és sajnos nem érzik a súlyát,beteg gyenge jellemek. Más is iszik időnként,mégse függő és veri szarra a házát feleségét gyerekét napi szinten,meg a többi cifrább.. Nálunk is volt minden mint a búcsúban és itt nem a törökmézre gondolok elsősorban,ez nem volt olyan mézes,a kis pénzem is piára lopta el,amiért megdolgoztam.. Menekjülj mielőtt nagyobb bajod lesz.
2018. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszindulatból: menekülj, költözz el ha még csak egy szobára futja is. Tudom miről beszélsz, az apám agresszív alkoholista volt. Nálunk is napirenden voltak a rendszeres verések, olyan is volt hogy felébresztet, és napokig nem hagyott aludni. Anyám meg semmit sem tett hogy megvédjen... Menekültem ahogy tudtam. Megérte.
2018. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez borzaszto. testvereid? anyud? bantalmazza oket is? nemtudtok ellene összefogni es jol kitolni vele valahogy, vagy akar vissza utni..mas megoldas gondolom nincs nagyon. REndorseg intezkedne ilyennel?
2018. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Középsuliba jártunk,haverom állandóan le volt törve,néha mokesszal az arcán jött suliba,tudtam hogy a faterja egy f@$Z,mikor náluk voltam nekem is beszólogatott,a fiát meg meg minden kis dologért b@$ztatta..emelett ivott is rendesen,ütötte verte a srácot,aztán egy nap mondta a cimbi hogy legszívesebben agyonütné a faterját annyira utálja már,viszont félt tőle elég nagydarab mókár volt,felajánlottam neki hogy szívesen segítek neki a dologban,suli után elmentünk hozzájuk,természetesen ok nélkül elkezdett az apja őrjöngeni,akkor én megcsaptam úgy hogy hirtelen azt se tudta mi van,utána úgy elvertük hogy 1 hétig nem tudott felkelni az ágyból.Azóta is kisangyalként viselkedik a haverral..ez rég volt és persze eszemben nincs ilyesmire biztatni,csak edzembe jutott a dolog,és van akit helyre kell tenni.
2018. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mielobb keress munkat es berelj egy szobat magadnak kezdetnek.
2018. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6 :D

Ilyen egy jó barát... :D Minden tiszteletem a tiéd jelenleg. :D

2018. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Köszi..:)

De egyáltalán nem vagyok rá büszke,csak nem tűröm az igazságtalanságot,sokat balhéztam emiatt,főleg katonaidő alatt,állandóan fogdán voktam.

Egyébként a mai napig cimborák vagyunk a sráccal,és ha néha összejövünk és a faterja is ott van mindig felemlegeti hogy:Halljátok,jól összevertetek engem akkor..☺Én meg mondom neki,hát mert megérdemelte ba$zdmeg,lehet azért lett normális ember,nem akarta átélni újra hogy piszkosul megegyengetik..

2018. febr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szép történet. :)

Én büszke vagyok rád, ha számít is valamit. Sajnos nem sokan mernek kiállni a barátjuk mellett. Főleg így, hogy már egy pofon miatt is börtönbe vágják az embert... :D

2018. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!