Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hálapénz nélkül bunkó nagyképű...

Hálapénz nélkül bunkó nagyképű orvosok. Láttatok már ilyet? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
SZTK-ba illetve több kórházba ilyenek orvosok. Ahogy az ember add Nekik pènzt vagy elmegy magánrendelèsre úgy lesznek kedves,megèrtő orvosok. Ezen kìvül vizsgálatokra rögtön kapok időpontot ha magánúton megyek. Minek vonják a TB-t? Nem elèg hogy az ember beteg mèg pènztől is megszabadìtják. Ez undorìtó! Mit tegyek? Orvossal gondolom nem lehet verekedni. Más megoldást nem tudok

#orvos #TB #legombol
2018. febr. 18. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én már tapasztaltam ilyet sajnos. Műtétem volt, nem adtam pénzt, és utána már nem fogadott még ellenőrzésre se.

Műtét után két hétre lett volna kontroll, reggel beültem a váróba, beadtam a papírjaimat, és már mindenkit behívtak, csak engem nem. Kb. 2 órát ültem egyedül a váróban, és nem hívott be. Kénytelen voltam megnézetni másik orvossal, hogy rendben van-e a műtétem.


Erre nincs megoldás. Másik orvoshoz kell menni, és lehetőleg kerülni az ilyeneket.

2018. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a legtöbb mindenkire érvényes tulajdonság, hogy ha a munkáltató nem figyelmezteti az "ügyféllel" való viselkedés normáira, akkor elkanászodnak. Itt tehát az intézmény vezetőjénél kell először panaszt tenni, de alapvetően az a kormányzati viselkedés az oka az egésznek, hogy adóként behajtják a járulékot, mintha az ellenszolgáltatás nélkül járna és ők azzal szabadon garázdálkodhatnának. A munkaerkölcs fogalma kiveszett, de a normál, hétköznapi erkölcs is erodálódott ebben az elmebeteg vezér által uralt országban. Hiszen qualis rex, talis grex.
2018. febr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hallottam erről már, de hálát adok a Jóistennek, hogy nekem még személyes tapasztalatom nem volt ilyenekkel.

Komoly műtéteim voltak és bizony volt, hogy egy fillérem nem volt, mégis rendjén el voltam látva.

Igaz, hogy utána szóban megköszöntem, utalva rá, hogy más módon nem tudom kifejezni a hálámat.

2018. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!