Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mi volt az az eddigi...

Ti mi volt az az eddigi életetekben, amit a leginkább megbántatok, elszalasztott lehetőség?

Figyelt kérdés
Olyasmi, amit ha újra felmerülne már egészen biztosan másképp csinálnátok, de jó eséllyel már nem lesz rá lehetőség.

2018. febr. 21. 22:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%
Nem jövök haza külföldről... olyan sok mindentől megkíméltem volna magam... :,(
2018. febr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Màr négy êve kövéren,és rusnyán odamentem volna a lányhoz,hogy "Hé!Legyél a vonaton" 😀
2018. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

*"Hé!Legyél a vonatom"

Bocs ìgy jön ki a lênyeg 😀

2018. okt. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Más középiskolába mentem volna. Egy versenyistállóban tanultam, amit utáltam az első perctől fogva. A szüleim nem engedtek váltani, így végigkínlódtam, de az önbizalmam annyira lerombolták a tanárok (nem voltam kitűnő vagy jeles, kb. 4,2-es átlagaim voltak, és ez ott szégyen volt), hogy egyetemre sem próbáltam meg bekerülni. Pedig valószínűleg az ELTE angol szakára is felvettek volna, ha megpróbálom (megközelítőleg anyanyelvi szinten beszéltem már 14-15 évesen). De meg sem próbáltam.

Más középsuli, egyetem, ösztöndíjak, cserediák program. Ezeket csinálnám meg ahelyett, hogy egyiket sem tettem anno.

30/N

2018. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Irodalomból és a többi humán tárgyból 2-es és otthon elmagyarázni, hogy nem lesz ebből gond, és pont az a hasznos, ha arra fekszem rá, ami tényleg érdekel.


Informatika, fizika, matek és angol hatalmas gőzzel.


Mérnökinfó szak az Óbudain.



Csak ahhoz jellemfejlődésben (nem vagyok százas), önbizalomban, EQ-ban, ilyesmikben sokkal előrébb kellett volna tartanom, minimum ott, mint most.


De valahol mégse bánom.

A büfészak alatt temérdek időm volt és ezeregy dolgot kipróbáltam, sportok, önkénteskedések, kirándulások, túrák.

A munkahelyem irtó ergya, de nagyon-nagyon értékes embereket ismertem meg, nagyon különlegesek és emberileg sokat lehet tőlük tanulni.

Nem biztos, hogy lett volna az a párkapcsolatom, ami.

Nem biztos, hogy ismerném azt, aki tetszik.



Ha pedig mostantól odateszem magam és még egy ideig bírom, hogy nincs sok szabadidőm, akkor mégis lehetek szoftverfejlesztő.

Ráadásul lehet, hogy épp így kerülök közel ahhoz, aki tetszik.



Tehát talán mégis így a jó. Illetve ebben a forgatókönyvben is mindenképp van jó.



26/L

2018. okt. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Elmenem volna mozdonyvezetőnek.


Főleg mostanában fáj, hogy toboroznak eszeveszetten, aztán utazásim során amikor láthatóvá válnak, némelyik köztük olyan eredetű embernek tűnik, hogy hozzá képest mégiscsak megpróbálhattam volna a vasutazást, 20 évvel ezelőtt.

2021. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!