Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnám lezárni egy...

Bazita kérdése:

Hogyan tudnám lezárni egy elszalasztott lehetőség emlékét?

Figyelt kérdés

Gimnáziumban volt egy osztálytársnőm, aki nagyon tetszett (tetszik). Sajnos annyira esetlen vagyok, hogy nem vettem észre időben az egyértelmű jeleket, hogy érdeklődik irántam. Több lány is tetszett igazából, de sose mertem kezdeményezni. Ma már egyetemre járok, és még mindig nem merem viszonozni a nők tekintetét hosszabb ideig, ha észreveszem, hogy engem néznek, elkapom a fejem, lesütöm a szememet.


A lánynak viszont (az osztálytárs) van párja, és nem akarok így kapcsolatba lépni vele, mert valószínűleg boldog életet él (már több, mint egy éve együtt vannak).


Már csak a gond leírásától úgy érzem, hogy valamelyest megkönnyebbültem. Mit tudnék ebben a helyzetben tenni?


2013. szept. 28. 03:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos csak idézni tudok.

"Ne engedd hogy a kezednél nagyobb legyen a szemed mer a végén semmi sem jut majd neked"

2013. szept. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem kéne még mindig ezen rágódnod. Tenni nem tudsz már semmit, ő már elúszott más hálójába.


Viszont másokkal ismerkedhetnél... Mondjuk kezdésként ne úgy nézz a nőkre, mintha magasabb rangúak lennének nálad, hanem egyenlő félként. Nincs okod félni.

2013. szept. 28. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs oka félni. Mondja ezt Sárkányidomár :D LOL.

Járj nyitott szemmel és lépj túl a lányon, hidd el, hogy nincs pótolhatatlan ember.

2013. szept. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kicsit finomítanék Sárkányimádó válaszán.

Tekintsd a nőket alsóbbrendű lénynek és ezzel hatalmas sikerélményt szerzel nekik ha már csak úgy teszel mintha egyenlőek lennének veled.

2013. szept. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jó, G, te menj vissza a másik kérdéshez, ott magyarázz nekem :)


4-es: Igen, mert a másik lenézése az nagyon remek randi stratégia. Ébredj már fel.

2013. szept. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sárkányimádó

Én nem randizni akarok ;)

2013. szept. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
együttérzek,majd jön másik.
2013. szept. 28. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az idő, az idő.........


Egyébként pedig járj sokat társaságba, hogy legyőzd a lányokkal szembeni gátlásaidat. Gyakorlat teszi a mestert.

2013. szept. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem mindenki születik nőfalónak, és tökmindegy hogyan néz ki, mert ez nem ezen múlik. Szerintem találkozni fogsz olyan lánnyal életed folyamán, aki passzol hozzád és nem ilyen véresen komoly, végzetes helyzetben ismered meg. Hasonló vagyok hozzád, csak picit öregebb valószínűleg, sokáig semmi nem volt, mert én is ilyen beszari vagyok/kicsitleszarom arc, és most ennek ellenére rám akadt egy lány, tök magától, én semmit nem csináltam csak visszaszóltam, ha nem értettem egyet valamivel. Nagyon agresszív, de hát végső soron mindig a nők választanak, ezért én sosem kezdeményezek. ha egy lány meg akar erőszakolni, tegye, nem feszülöm szét ezt a kérdést :) Szerintem te se tedd, minek?
2013. szept. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!