Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Folyamatosan sírok (? )

Folyamatosan sírok (? )

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Meghalt egy fiú a suliban és folyamatosan sírok miatta, pedig alig ismertem. Nagyjából csak látásból. Azt tudtam, hogy beteg... Nagyon rossz hogy ilyen fiatalon elment :( de nem tudom miért sírok miatta már két napja meg akkor is ha egy képet látok róla... mit javasoltok? Mit tegyek hogy ne sirjak?

2018. febr. 24. 08:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

olyan nagy dolog leirni hany eves?

szerinted vki megtudja h kirol van szo?

miert felsz leirni hany.eves volt?

De ha nem akarod nemis tudom miert foglalkozzak veled ha te ennyire nem foglalkozol h mit szeretnek

2019. febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

kosz a valaszt.

Komolyan.mondom kar idopazarlas sokszor valaszolni itt a gyakorin, meg akkor is ha segitenel vele,le se vagy sz@rva mar bocs

2019. febr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
mert semmi jelentősége annak hogy hány éves volt szerintem, egyáltalán nem releváns a kérdés szempontjából, nem muszáj válaszolni, ha nem akarsz :D nem kötelezett rá senki
2019. febr. 22. 13:22
 14/15 anonim ***** válasza:
42%

#11

Nem arról szól a kérdés, hogy TE mit szeretnél. :D Plusz semmivel sem tudsz többet segíteni, ha megtudod, hogy hány éves volt a srác, maximum a kíváncsiságod fog kielégülni.

2019. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#14 koszonom! Nem itt kell keresni a szenzaciot
2019. febr. 24. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!