Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 év és 3 hónapja vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év és 3 hónapja vagyok együtt a barátommal de folyamatosan csak sírok miatta annyi fájdalmat kaptam tőle lelkileg hogy nem tudom mit csináljak? Egyszer véget akartam venni de nem akarta.

Figyelt kérdés
2017. márc. 28. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Oszd ki neki is a fájdalomadagot aztán egyezzetek ki! (Ennél okosabbat talán sokkal több informácioval lehetne mondani.)
2017. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszer véget akartam venni de nem akarta."


Éppen elég, ha te akarod. Vagy szeretsz szenvedni?

2017. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egészségedre, csak így tovább. Addig tartsál ki mellette, még teljes idegroncs nem leszel.
2017. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben jártam én is, bármennyire is nehéz állj a sarkadra, mond el a párodnak, hogy fájdalmat okoz neked. Ha nem változtat, akkor nincs értelme ebben a kapcsolatban maradnod, tönkre fog menni az önértékelésed és ahogy írták, összefogsz roppanni. Miért vagy vele tulajdonképpen? Aki bánt az nem szeret igazán, hidd el, hogy vagy annyira értékes, hogy jobbat érdemelsz.
2017. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy nem akarta? te ennyire szolgalelkű vagy? nem értem a nőket de tudom hogy párkapcsolat terén van még mit tanulniuk
2017. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szakíts amilyen gyorsan csak lehet!

Aki komolyan akar az tud!

Ez egy szadista, aki abban leli örömét, ha kínozhat valakit, de te (talán) nem vagy mazochista, csak kapcsolatfüggő.

2017. márc. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont az ilyen szituációk miatt kéne a felvilágosításon a párkapcsolatokról is beszélgetni és nem csak a szexről. Kérdező a párod egy f***szkalap, ezen nincs mit szépíteni. Ne szenvedj tovább és add ki a szűrét neki ha csak bántani tud. Senki sem érdemli azt hogy fizikailag/lelkileg bántalmazva legyen.


24/F

2017. márc. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem akarta, csinált egy csicskát belőled, de van lejjebb is, akkor már akarni se fogod a szakítást, annyira zombi leszel.

Küld el a francba, egy sms-ben és lépj tovább.

Egy párkapcsolat az örömről szól.

2017. márc. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyszer annyira kikészitet hogy este azt irta nekem a facebookon hogyha esetleg nem leszünk együtt akkor nem csinálok hülyeséget.az nap nem aludtam semmit és igy mentem dolgozni.
2017. márc. 30. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!