Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csúnya ha hosszú hegyes orrom...

Csúnya ha hosszú hegyes orrom van?

Figyelt kérdés
Igaz, nem csúfoltak érte sosem. Mégis utálom az orromat. Oldalról nézve mintha csőröm lenne. Másnak olyan szép rövid és kicsi. Az enyém normál vastagaságú,egyenes (látszanak az orrlyukaim, ha rendesen tartom a fejem, akkor is.) és "szép hosszú". Oldalról borzalom. Még szemüvegben is. 15/L Igen,nincs se önbizalmam se nagy önértékelésem.

2018. febr. 26. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
:D jó az
2018. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is hosszú, de emellé széles is, úgyhogy szerintem te még mindig jobban jártál. :D 17/L
2018. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Pinokkio
2018. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy nem csúnya az orrod. Külön sem, és összhatásban sem. Látatlanban is megmondom, hogy pont jó az orrod úgy ahogy van, és semmi okod ezen aggódnod. :)
2018. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Ment a zöld kéz ;) még a Pinokkiósnak is :D Remélem más is így látja :)
2018. febr. 26. 21:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, nincs azzal semmi baj.

17 éves koromig én is utáltam az orrom, túl nagynak láttam az orrlyukaim, de kinőttem belőle...most már a füleim utálom :DDD

2018. febr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az oldalprofilom nekem is borzalmas nyugi 😖
2018. febr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az osztályfőnökömnek(26) is nagyobb,meg hosszabb egy kicsit de nekem tökre tetszik és jól is áll neki :D Nem tudom nagyon elképzelni a tied pláne így éjszaka félholtan :D,de ha ez megnyugtat,nekem jobban tetszenek a NEM pisze orrok :D
2018. febr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Michelle Waid nak is ilyan, és nagyon cuki. (260 az IQ-ja)
2018. febr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!