Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "Rossz napom van" időszak...

"Rossz napom van" időszak vagy ez már depresszió?

Figyelt kérdés

Esténként elalszom, de nehezen veszem rá magam, most már aludni kéne.

Sose voltam egy érzelmes típus de egy ideje sokat sírok. Állandóan pörög az agyam. Koncentrációm sem a régi, pl (későn kapcsolok) habár nem minden esetben!

Ismerőseim elmondása szerint lehangolt az arckifejezésem. Nyugodt emberként ismertem meg magam, mostanában ingerült, bosszús vagyok.

A hétköznapokban karakán formámat hozom, nem mondanák meg, hogy stresszelek de szinte sehol nem érzem jól magam, még ott sem, ahol régen örömöm leltem.

Ez most mi?



2018. febr. 26. 23:06
 1/4 Mirk ***** válasza:
50%
Depresszió.
2018. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Kimerültség és/vagy magányosság.
2018. febr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Időjárás.
2018. febr. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez szerintem még nem teljesen depresszió, de ha ezek a tünetek huzamosabb időn át fentállnak majd, akkor már lehetséges, hogy erről lesz szó. Ez simán lehet, hogy csak egy időszakos állapot. Valamilyen szinten te is beleestél a téli depresszióba, de ez szerintem nem vészes, minden 2.ember átéli a tüneteit. Szedj valami jóféle vitamint, mert egyes vitaminok hiánya is okozhatja. És ha már nem találod örömödet amiben régen igen, akkor muszály lesz keresned valami mást. Új hobbi, új stílus stb, amiben újra jól érzed magad. (itt nem tudom pontosan mire gondolsz). Az emberek változnak, ezáltal az érdeklődési körük is, de ne aggódj, a világ elég tágas és változatos ahoz, hogy jól érezd magad :)
2018. febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!