Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elzavartak itthonrol hova...

Elzavartak itthonrol hova tudnék menni? 18/L

Figyelt kérdés

Rokonok kizárva barátaim nincsenek, igazábol senkim nincs szo szerint. Elzavartak itthonrol de amugy sem szeretnék itt lenni viszont nem tudok hova menni . Nincs valami otletetek?

Nincs munkám semmim nincs én nem tudom mit kéne tenni.

Nincs olyan szervezet esetleg ahol befogadnának?


2018. febr. 27. 14:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
15%

Nem az aldozatot hibaztatom, csakzt mondom, hogy az erem masik oldala... ti vagytok a legosotbabb emberek, hogy fel infok alapjan mar elkezdtek frocsogni... ilyen kerdeat mar alapbol torolni kellett volna az adminoknak...

Vannak xar szulok, de vannak xar gyerwkek is, es nem tudhatod, hogy miert kerult abba amibe.

2018. febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem lenne 1-2 ötletem...
2018. febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Becevio válasza:
Szia! Mi a helyzet? Találtál helyet?
2018. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én már láttam 18 éves jányt, aki aranyos stb, de egy sunyin hazudós kis tolvaj volt mindenkivel...mindenkivel.

Sz@r dolog hátat fordítani, de van olyan, hogy nem tehet az ember mást, mert magával s mindenkivel batik ki.

Itt mi lehet a helyzet vajon...nem tudom, de talán más...


Lessed, hátha számodra lesz valami...valahol:


[link]


[link]


[link]

2018. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Igen, másik oldal is van.

Feltételezhetem kedves kérdező, hogy Te egy szüleiddel nagyjából egyetértő, tanácsaikat ha nem is megfogadó, de legalább meghallgató, és olykor elfogadó (vagy legalábbis úgy teszel), nem élesen visszabeszélő, viszonylag elfogadhatóan tanuló, az ő felfogásuk szerint normális igényeket támasztó gyerek (most már felnőtt) vagy?

Lehet rosszul ítéllek meg?

2018. febr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Mire kaptam 0 százalékot? 😂
2018. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!