Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Egy jó lány...

Most mit tegyek? Egy jó lány barátomat vernek otthon a szülei.

Figyelt kérdés
Szóval verik őt a szülei, de nem hajlandó elmenni rendőrségre sem, mert neki már csak ők vannak. ÉS ha én megyek el a rendőrségre akkor mindent tagadni fog, szóval felesleges elmennem a rendőrségre. Mit tegyek?
2018. febr. 28. 20:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És ha megtudják neki otthon, hogy ezt tudja a rendőrség még jobban megverik.
2018. febr. 28. 20:50
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Te nagyon nem tudsz mit csinálni.

Legtöbb amit elérhetsz, hogy a lányt elveszik a szüleitől és nevelőotthonba/nevelőszülőkhöz küldik, amivel 99%-os eséllyel csak rosszabbul fog járni.


Annyit tehetsz mindössze, hogy bátorítod lelkileg, hogy nem azért verik, mert ő rossz és értéktelen lenne, hanem mert a szülei frusztrált szerencsétlen alakok.


Támogasd amennyiben tudod, és ajánld fel, hogy 18 évesen összeköltözhettek egy albérletbe.

2018. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Már írtam is neki, hogy csak akkor nem szólok a rendőrségnek ha minél előbb albérletbe költözünk.
2018. febr. 28. 21:04
 4/14 A kérdező kommentje:
De alsó hangon az is 3 év.
2018. febr. 28. 21:05
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Te semmit nem tehetsz. A barátnőd tehetne, de ő nem tesz. Amíg ő a homokba dugja a fejét, addig neked sincs miért paráznod. Ha valaki már nem bírja az lépni fog.
2018. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Utolsonál a pont..
2018. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor nem, hogy ne segítsek neki hanem még hibáztassam is.
2018. febr. 28. 21:22
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Hívd fel a Nanét! Erre még van 18 perced ma.
2018. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

Ki mondta, hogy hibáztasd?? Nem tudsz szöveget értelmezni?

Csakis a barátnőd tehetne a bántalmazás ellen panaszt. Csak ő mehet a rendőrségre vagy a gyámügyesekhez segítséget kérni. Te voltaképpen nem vagy a család tagja, így te nem tudsz semmit tenni. Téged sem a rendőrség, sem a gyámügy nem hallgat meg, főleg ha a lány cáfolja a panaszodat.

Ha ő nem tesz semmit azzal az idióta ürüggyel, hogy "nem baj ha vernek, hiszen csak ők vannak nekem" akkor erre mit lehet mondani? Aki nem akar magán segíteni annak nem lehet segíteni.

2018. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
Én segitettem párszor, sokszor maga a bántalmazott a kimentes után vissza megy,erre nem lehet már mit mondani,csak annak lehet segiteni aki akar lépni ténylegesen.
2018. febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!