Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mibe kapaszkodtatok amikor...

Ti mibe kapaszkodtatok amikor így éreztétek összecsapnak a hullámok a fejetek felett és nincs senki akihez fordulhattok?

Figyelt kérdés
Mi motivált titeket mégis abban hogy tuljussatok a nehezen ?

2018. márc. 1. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
"Csak azért is." Vagyis: makacsság, önfejűség, ebből eredő kitartásnak látszó valami. Rosszabb helyről jöttem ennél, és ha onnan sikerült ép ésszel kijutnom, más nem tehet a padlóra.
2018. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az tartott mindig életben,hogy valószínűleg így kellett alakulnia. Ki kell tartani. "Örökké nem eshet!" Ez az idézet volt mindig a fejemben. Sokat elmélkedtem, sétáltam a természetben. Megláttam az élet apróbb örömeit. :)
2018. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Legalabb van kihivas, es amikor majd jobb lesz a helyzet jobban fogod ertekelni. Foglald el magad ne problemakat hanem megoldando feladatokat lass.
2018. márc. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A kitartásomba kapaszkodtam :)

Nem vagyok az a fajta, aki kiszáll a játékból, minél nehezebb, annál jobban küzdök, hogy én nyerjek. Néha nehéz persze,de annál nagyobb büszkeség ha sikerül kikászálódnom a szarból.

2018. márc. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Feladattudatosság, egy belső "csengő", hogy márpedig ezt meg kell csinálni. Az a gáz, ha a végén kiderül, hogy tök fölöslegesen végeztem el a feladatot.
2018. márc. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Írtam, néha egész nap. A fantáziavilágomban nem kellett a valóságtól félnem, ott megodhattam mindent a saját módszeremmel, ami hihetetlen lelkierőt adott, konkrétan a halál széléről húzott az élebe :)
2018. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem semmi nrm motivàl és semmibe nem kapaszkodok, kivéve hogy nem tudom kikapcsolni a motoromat.
2018. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A hitbe a saját értékrendemben, az akaratba, hogy örömöt találjak akkor is, amikor nehéz.
2018. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mért kellett töröltetni a kommentemet azt írtam h én semmibe ebbe mi a baj?
2018. márc. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sose add fel.. az élet már csak ilyen bármilyen klisé.. Hidd el ha túl jutsz azon a hatalmas akadályon vagy nehéézségen ami előtted áll olyan nagy megkönnyebbülést érzel.. hogy azt gondolod majd a Mount Everest-et is simán meg tudnám mászni idézőjelesen :) Fel a fejjel :)
2018. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!