Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen híres emberrel...

Ti milyen híres emberrel találkoztatok legutóbb?

Figyelt kérdés
Nem kell hogy sztár legyen, elég bármilyen közismert ember: színész, zenész, politikus, sportoló, humorista, író, akármi.

2018. márc. 3. 23:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig ővelük találkoztam civilben: Ákos, Erdőhegyi Brigitta, Szirmai Gergő, Pusztaszeri Kornél, László Zsolt.

Legalábbis ők jutnak eszembe így hirtelen.

2018. márc. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbb Erdei Zsolttal, egy közjegyző irodában.
2018. márc. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Rippel Feri
2018. márc. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Szerencsére senkivel.
2018. márc. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbb a Junkies zenekarral beszélgettem még novemberben, az egyik koncertjük előtt. Volt még kábé egy óra a kezdésig és addig lazán ott iszogattak meg jártak-keltek az emberek között, nem ragaszkodtak a backstagehez. Nagyon jófejek és közvetlenek voltak :)
2018. márc. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Még régen amikor még gyerek voltam, a barátaimmal kíváncsiságból próbáltunk benézni egy játékterem ablakán ami olyan volt, hogy be nem lehetett látni, de ki igen.

Aztán bentről halottunk egy hangot, hogy gyertek be.

Először megijedtünk, de amikor visszatértünk, nem csak a hangot hallottuk bentről hanem ki is nyitották és beinvitáltak minket.


Így történt, hogy Korda György meghívott minket a barátaimmal egy üdítőre :)))

2018. márc. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Gálvölgyi Jánossal, Székhelyi Józseffel, a Lord együttes tagjaival, Bockhor Gáborral. Azt hiszem más ismert emberrel , nem is nagyon találkoztam és az utolsó közülük Bockhor volt, de az sem "mostanában".
2018. márc. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyetemi prof. Dokim, aki megmentette az èletemet. Kell ennèl több?
2018. márc. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Épp egy betörőt fogtunk el a házunk előtt, amikor Pindroch Csaba kiszállt egy Nissan Micrsból, hogy segíthet-e. Jó magas egy fickó.
2018. márc. 4. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
Orbán Viktor
2018. márc. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!