Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti milyen híres emberekkel...

Ti milyen híres emberekkel találkoztatok már? Elmesélnétek hogyan történt? Beszéltetek is velük? :D

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vitrai Tamással a TV- székház előtt. Mi szólítottuk meg és nagyon kedves, segítőkész volt.
2014. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Olyan híres emberekkel nem találkoztam, akiket a GYK felhasználók is ismernek.
2014. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megérdemelten híressel nem találkoztam, talán csak Sub Bass Monsterrel. Főleg olyan celebekkel és gyökerekkel legtöbbször az utcán, mint VV Alekosz, a rosszlábú rapper a csillag születikből talán, Kasza Tibi, Szujó Zoli, Tarlós István, meg vmelyik faszi a Szomszédok sorozatból.
2014. szept. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Erdélyi osztálykiránduláson az Omega együttessel.
2014. szept. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igazán híressel nem, csak láttam egyszer az utcán Novák Pétert.

[link]

De én nem BP-en lakok, szóval meglepődtem. Mármint errefelé nem jár híresség.

2014. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Néha utón-útfélen beléjük botlok, és csak meglepdök, hoy "jé, tévé sztár!"


Volt egy időszak, amikor egyáltalán nem néztem TV-t, max ha épp kimentem a szobából, és rápillantottam a képrenyőre.

Abban az időszakba iskolából hazajövet ment el előttem Tilla Tilla.


Osztálytársam lelkendezve:

- Nézd! Ott van!

- Ki?!

- Till Attila.

- Jaa... Az a ronda férfi a tévéből?

Tilla elég morcosan nézett vissza rám. Meghallotta.

Nem tudom, nekem nem volt sose szinpatikus...

2014. szept. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A Tankcsapda énekesével, Lukács Lacival Debrecenben egy boltban. Udvarias is volt és előre engedett az ajtónál XD
2014. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én egyszer talákoztam Nagy Feróval. Igazából csak köszöntünk egymásnak. Úgy volt, hogy az osztállyal elmentünk a RTL székházához megnézni az X-faktor főpróbáját. Muri Enikőjét néztük meg.

Egyszer meg egy légtérben voltam Rékasi Károllyal és Détár Enikővel. De nem beszéltem velük.

2014. szept. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én egyszer találkoztam Jenson Button-nal, mert Töltéstavára ment, de letévedt, és mivel csak mi voltunk az utcán, megkérdezett minket.

Egyszer Szabó Dáviddal a legjobb barátnőm szülinapján, egyszer pedig Borkai Zsolttal a Spar-ban :D

2014. szept. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Cospgs válasza:
Hat, munkamnak koszonhetoen allandoan talalkozom hiressegekkel, kulfoldiekkel. Tul hosszu a lista, de kiemelnek parat: Jamie Foxx, Jamie Dornan (A szurke otven arnyalata), Ben Mendelsohn (Star Wars-A zsivany egyes), Foo Fighters, Bruno Mars, Ryan Gosling, Tom Jones. Nehanyukkal (szineszekkel, forgatas miatt) tobb mint feleven at napi szinten talalkozok. Izgi. :)
2017. okt. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!