Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lenne a teendő, milyen...

Mi lenne a teendő, milyen szinten tudnék kialakítani, , lelki egyensúlyt"?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok.


Tudom, hogy az önbizalommal kapcsolatos dolgaimat nagy mértékben befolyásolják a hormonok, viszont attól félek, hogy komolyabb dolgokról is szó van.


Először is. Az egyik dolog amivel rengetegszer ostromolom magam, az a külsőm. Annyira utálom ahogy kinézek. 158 cm vagyok max. míg ezzel szemben 47 kg. És ezt soknak érzem. Hogy miért? Mert van egy lány az osztályunkban (aki egyébként az egyik legjobb barátnőm) és ő van kb 164 cm és 45 kg. NAgyon szép. Szinte az elballagott fiúk 50% szerelmes volt belé!! Tökéletes az élete és hozzá akarok hasonlítani, ami a másik probléma... Minden dologban másokhhoz hasonlítom magam, hogy ő szebb, ő okosabb, ő jobban kézizik, neki több barátja van, neki szebb a haja ő többet fogyott, őt többen szeretik stb. Ebből kiindulva, nem nehéz kitalálni, hogy nem én vagyok a világ legmagabiztosabb embere.... Bocsánat a kifejezésért, de egy hangyap*csnyi vét miatt is le tudnám lőni magam néha, vagy felakasztani magam, fagy felvágni az ereimet. Sokszor volt már, hogy az olló a kezemet súrolta... De nem akarok meghalni, csak végre boldog akarok lenni


2018. márc. 6. 20:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!