Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egyedül vagy otthon és...

Ha egyedül vagy otthon és hallod, hogy feszíti fel az ajtód valaki (idegen, betörö) Miután gyorsan hívtad a rendőröket, közben hova bújnál el?

Figyelt kérdés

2018. márc. 7. 17:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%

nálam van kutya, nem is kicsi


de ha nem lenne akkor a másik bejáraton kimennék és egy henteskéssel elkezdenék mögötte hümmögni :)

2018. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mivel jártam egy rövid ideig krav magára, így tudok egy-két alapfogást + vívok, tehát ha zörejt hallok, akkor kenyérvágó kés egyik kézbe, legnagyobb és legélesebb konyhakés a másik kézbe, harci póz fel, és amint kinyitja az ajtót üvöltök. Ha erre nem fut el, hanem nekem jön, akkor a korábban írt elv alapján "Aki hülye haljon meg", így járt... max, ha nagyon gáz lenne a rendőrség és a bíróság miatt a szitu, kissé megvagdosnám magam és behúznék magamnak egyet fejbe, egyet hasba, hogy látszódjon 'véletlen önvédelem' volt... esetleg, ha nagyon gázul néz ki, akkor ön-csonttörés is belefér...

Bár... a sitten fizetik a kaját, a kondid és a lakást... hm... talán mégis jobb a bíróság XD

2018. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
95%

Ezért tartok a fogas mellett " vendégvárót " ( baseballütő ) .

Szerencsére még nem kellett használni, de ha valaki próbálkozna biztosan nem sajnálnám.

2018. márc. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudom beleélni magam a szituációba, mert a kutya már a kertben 2 centis darabokra szaggatná és maximum csak ásnom kellene utána.


De tegyük fel, hogy bejut valaki! Van az emeleten egy biliárd dákóm (aluból), a földszinten meg egy baseball ütőm. Sehova sem bújnék el, a szart is kiverném belőle. A rendőr meg ilyenkor elhiszi (nem én találtam ki, ők mondták), hogy a betörő leesett a lépcsőn és csúnyán összetörte a pofáját.

2018. márc. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
23%

Az éjszaka besurrano embert meg is lehet ölni. Panelba betorni nem igazan szokas sztem...főleg a felső emeletre.

Ha családi házban lennék akkor egyből vmelyik halálos fegyverheu nyúlnék.

Előbb vegeznek vele...a rendőrség se 1p alatt jön ki...ha meg meglatjuk egymást a betorovel akkor elobb vágom el nyakát minthogy a rendőrség ideerjen

2018. máj. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
49%
Sehova.. elég a 2 kutya meg a nagykés
2018. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!