Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek olyan romát, aki...

Ismertek olyan romát, aki vegán lett? Vagy van köztetek olyan ember?

Figyelt kérdés

Szomorú,hogy ezt 2018-ban ki kell írnom,de nem vagyok rasszista,nem gyűlöletkeltésből tettem fel a kérdésem,csak pusztán érdekel.

Azért,mert a romákról nekem a nagy dínom-dánom,nagy húsos étkezések jutnak az eszembe.

De mivel ők is emberi lények,esetleg akadhatnak,akik vegánok vagy vegetáriánusok lettek.

És engem az érdekelne elsősorban,hogy mit szólt a környezetük,hogy alkalmazkodtak ahhoz,hogy a környezetükben valaki nem eszik húst.


2018. márc. 8. 15:51
 1/2 anonim válasza:
Szia! Vegánként nem ismerek ilyen vegánt. Mí' meglepő
2018. márc. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Persze ismerek többet is. Fogalmam sincs hogyan reagált a környezetük arra, hogy nem esznek állati eredetű élelmiszert.

Én is roma vagyok, engem teljesen hidegen hagyott.


De miért ne lenne cigányok között vega?


Szerintem cigányoknál is ugyanazok a reakciók, ha valaki vega/vegetáriánus lesz , mint magyaroknál, németeknél, baraziloknál stb.

2019. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!