Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy kb. minden...

Miért van az, hogy kb. minden munkahelyen vannak olyanok, akik rászállnak az újakra?

Figyelt kérdés

Az embereknél is létezik, gondolom ösztönösen valamiféle falkasorrend. Amikor megjelenik valaki új, féltik az eddigi pozíciójukat a falkában.

Te mit gondolsz?


2018. febr. 4. 12:46
1 2
 1/16 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
100%
Szerintem nem kifejezetten az újakra szállnak rá, csak úgy random pofára arra aki nem tetszik.
2018. febr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Hát lehet, hogy a te hibád...

Helyre kell rakni barkit is...

2018. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy rohadtul unatkoznak ezen a munkahelyen hogy ilyesmire van idejük. :)
2018. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja-ja potenciális riválisuk lehetsz :) Szakmai féltékenység nagy úr ám. Sőt, ha meg még fiatalabb és vékonyabb is vagy, a férfi kollégák és a besétáló férjurak is a te popsidat stírölik. Nem tudom, hogy lány vagy-e?
2018. febr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a poziciojukat feltik. Egyszeruen ujonckent kezelik, ha hibazik, akkor azt kevesbe toleraljak. Az ujnak bizonyitani kell, hogy igenis ott a helye a csapatban.
2018. febr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Négy munkahelyem volt eddig (33 éves vagyok), az első helyen, amikor kis tapasztalatlanként bekerültem, élve megettek. Mindenbe belekötöttek, amit csak csináltam. Elképzelhetetlen apróságokért piszkáltak.

A második helyen kiálltam magamért, nagy szájú voltam (de nem kötekedő és gonosz), ott gyorsan elfogadtak és jól éreztem magam. Sajnos allergiás voltam ott valamire és 7 hónap után mást kellett keresnem.

A harmadik munkahelyemen nem volt végleges szerződésem, nem éreztem szükségét annak, hogy energiát fektessek abba, hogy megbecsüljenek és elfogadjak, viszont nagyon szerettem a munkám és igyekeztem minél többet tanulni. Itt szabályosan ki akartak utálni. Ha véletlenül nem centire pontosan lyukasztottam ki a papírt, a munkatársnőm rám szállt.

Az utolsó és jelenlegi munkahelyemen két hét alatt két hölgy ordítozott velem, az egyik olyan marhaságért, mint az evés, kétszer támadt rám ugyanazért és hosszasan, agresszíven ordítozott, a másik is agresszíven és undorító módon viselkedett. Az elsőt pontra tettem, a másikkal nem foglalkoztam még különösebben, mert volt munka. Nem fogom engedni, hogy a fejemre nőjjenek a munkatársak (nem a főnökeim), ugyanazt fogom csinálni, amit a második munkahelyemen.

Érdekesnek találom, hogy mindenhol voltak olyanok, akik mint a megvadult libák rám repültek.

2018. febr. 4. 12:59
 7/16 A kérdező kommentje:
Itt, most a szakmai tapasztalatom miatt egyből nagyon jó pozícióba kerültem. A nagyfőnökön kívül senki sem főnököm, mindenki más csak munkatárs.
2018. febr. 4. 13:01
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt hasonló. Aztán jött egy újabb és nem én voltam az újonc, hiába telt el azóta pár év. Ugyan még most is megkapom az egyik alul iskolázottól, hogy ő már 10-en éve ott van én meg csak 5 és még nem láttam eleget... Egyébként ez a kolléga inkább úgy száll rá az újakra, hogy elkezd udvarolni, a csaj lekoptatja és aztán bunkózik velük. És semmit nem tudnak ellene tenni.
2018. febr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nekem a nőkkel volt bajom mindenhol.
2018. febr. 4. 13:12
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát en 19 evesen is elkültem a p▪csába az ilyeneket. Nemtől, kortól függetlenül... es lass csodát nyugodtam dolgozok....
2018. febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!