Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudok felnőtté...

Miért nem tudok felnőtté válni? A fiúknál ez hátrány?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Eddig 5 barátom volt, egyik kapcsolat sem tartott tovább maximum fél évnél (én 5-ből 3-nál szerettem volna). Most elhívott egy fiú randizni, de eddig pár mondatot beszéltünk csak, amiből nem tudhatta meg, hogy mennyire gyerek vagyok még. Elmentem suli mellé dolgozni, nagyon élvezem, és van egy munkatársam, akire felnézek, mert annyira felnőtt, és annyira irigylem ezért! Utazik, intézi a dolgait, míg én egész nap buborékokat fújok, órákat ülök a könyvtárban és egy hamburgert nem merek kikérni. A NAV-os izéktől agyvérzésem van, az egyetemi jelentkezésnél majdnem kiugrottam az ablakon, és úgy érzem, hogy állok a boltban, nézegetem, hogy kék vagy rózsaszín fogkefét válasszak, miközben a felnőtté válás rugdalja a seggemet.

Ez a fiú idősebb, már egyetemista, nekem úgy tűnik, ő sokkal komolyabb, mint én. Szóval elsősorban idősebb srácok, titeket mennyire zavarna, ha a barátnőtök sárkányt akarna veletek eregetni és meséket akarna veletek nézni? :(


2018. márc. 11. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
egyátalán nem zavarna .sőt
2018. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne változtasd meg magad másokért, de az is fontos hogy eltudd fogadni hogy más se fog megváltozni miattad. Olyan emberekkel kell ismerkedni akik azért szeretnek aki vagy és nem kell megjátszanod magad mert szerinte egy bizonyos típusnak kell lenned.
2018. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze, ez evidens. Csak ez az 5 próbálkozás (és ki tudja hány sikertelen randi) után úgy érzem, reménytelen olyan embert találnom, aki így szeretne, hiába vagyok fiatal, hiába csinos az arcom, hiába vagyok jó fej.
2018. márc. 11. 21:57
 4/10 anonim ***** válasza:
engem sem zavarna...mondjuk én 25 évesen sem tartom magam teljes mértékben komoly, felnőtt embernek.
2018. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Van aki szereti az ilyet én nem bírnám elviselni. Társat keresek akivel tervezhetem a jövőmet, nem pedig gyereket akarok örökbe fogadni.

Bizonyos szintig még poén, meg aranyos, de ez a nem merek boltban vásárolni már, meg mese nézés kicsit sok.

A sárkány eregtéséssel nem látok semmi gondot.


22F, egyetemista

2018. márc. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavarna, egyébként meg ha meg akarsz változni, elég szerintem az esetleges idegesítő tulajdonságoktól megszabadulni. (Nem a sárkányeregetéstől, mesenézéstől, meg színes fogkefétől, hanem mondjuk attól ha döntésképtelen vagy, ha nem mered elmondani amit gondolsz/érzel vagy hasonló fárasztó gyerekességektől.)
2018. márc. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%

Kétféle embernek kell ilyen kis szeleburdi tinilány.

A sugardaddy és a dom akinek egy, az élet minden területén irányítható, nevelhető sub a vágya.


Nyilván mindkét típusból kaptál már bőven üzenetet.

2018. márc. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a kétféle emberes dolog pont akkora hülyeség, mint általában szokott.
2018. márc. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne hülyeség?

Kétféle embernek kell ilyen önállótlan kislány, aki irányítani akarja, és aki annyit tud felmutatni, hogy életben tud maradni önállóan és a szájába ad mindent a kislánynak, mert különben életképtelen lenne. Ő pedig nem gondolkozik, nem kérdez "butaságokat", mert csak lebeg az éterben

2018. márc. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem kaptam üzeneteket, szerencsére... :D

Ja, igen, tudom. Az a baj, hogy szorongok nagyon, de már egyre jobban kezdem leküzdeni, főleg, hogy most vendéglátásban dolgozom, ahol azért kell emberekkel foglalkoznom.

Egyébként azt sem mondom, hogy önállótlan vagyok, mert 5 éve élek a szüleimtől külön, szóval nem attól vagyok ilyen, hogy mindent a seggem alá tettek. Csak nehezen kezelem ezeket a helyzeteket, és magabiztosabb vagyok, ha olyan ember van mellettem, aki tudja már, mi hogy működik (akiknek meg én sanszos, hogy csak púp vagyok a hátán, mert megvan a maga gondja).

2018. márc. 12. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!