Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok.


Az életem minden területe kudarc, sikertelenség.


Nincsenek barátaim, párkapcsolatom.


Ami a legjobban zavar, hogy nincs iskolai végzettségem, csak 8 általános. Ekkoriban sajnos erős depresszióban és egyéb mentális betegségekben szenvedtem, ahogy most is, így nem igazán érdekelt a tanulás.


Bár itt nekem a fő problémám az, hogy szar munkát végzek. Mert ha leérettségiztem volna és továbbmentem volna az egyetemre, biztos lettek volna barátaim és találtam volna valakit párnak, ráadásul a munkámat is szeretném...


Késő lenne elkezdeni 23 évesen az érettségit letenni és utána egyetemre menni?


2018. márc. 13. 15:14
 1/4 Mádár0218 ***** válasza:
Ha meg akarod csinálni nincs késő, apám 40+ és egyetemről jár, csináld ha szeretnéd vagy tegyél le egy okj s szakmát és kezdj el dolgozni
2018. márc. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Késő lenne elkezdeni 23 évesen az érettségit letenni és utána egyetemre menni?"


Dehogy, sosem késő. Ismerek olyan embert, aki 40 évesen érettségizett le.

Az egyetem jó ötlet, de minimum egy középfokú szakma.

2018. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rokonomnak 2 gyereke volt amikor leérettségizett estin, és megvolt a 3. amikor diplomája is lett, és még nyelvvizsgát is csinált mellé.

Én most leszek 40 és most megyek egyetemre, csak mert szeretnék egy diplomát, bakancslistás.

Te 23 vagy, egyedülálló. Akkor miről beszélünk?

2018. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amihez van fizikális erőd s agyi kapacitásod, azon dolgokhoz sosem késő.


Ha meg az említett dolgok hiányoznak életedből, akkor tegyél értük...hol itt a gond, mit sz@rógalambozol...csináld-szerezd meg s kész.


A meló az meg meló s idővel lecserélhető is akár...


ui:értelmesebben írsz, mint egy posztgraduális paraszt s még ékezetekkel is, olé...van remény:))

2018. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!