Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek az életemmel?

Mihez kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
Most nagy lelkizes jon. Ugyanis nem vagyok depressziós mert ahoz tul vidam vagyok. Jol erzem magam boldog vagyok de miutan hazaerek elont egy nagy üresség. Multkor megdicsertek tesomat hogy milyen jol (tenyleg majd profi szinten) rajzol es akkor elkezdtem gondolkodni es erre jutottam. 17 eves vagyok es semmiben sem jo. Kézügyességi dolgok kilove se rajz festes varras fonas kotes es meg ilyesmi dolgok. Fozni mindig is szerettem probalkozom is de nem megy nem tudok egyszerűen fozni se. Hangom egyaltalan nincs max mint egy kecskenek tancolni nem tudok pedig mar 5 fele tancot kiprobaltam es nem vagyok jo tanulo sem. Ha egyesz hetvegen egy dolgozatra kedzulok a max is csak a 4es. Lehet beszelgetni velem de sok ido mig egy ismeretlen elott feloldodom. Fiuknak sose tetszettem mert nem vagyok az a belevalo csaj es egy lanynak normalis a viselkedesem de az egy fiunak nem es sosem birtak. Es ezutan szeretnem tudni hogy szerintetek most akkor meg is mit csinaljak? Ha mar en nem tudok semmit sem kezdeni az eletemmel. Kerlek negativumokkat hanyagoljatok azt leszamitva hogy mekkora szar eletem van mert azal tisztaban vagyok.
2017. szept. 7. 19:31
 1/4 Umaku ***** válasza:

Azért van szar életed mert nincs kézügyességed?! Azta. Ha nekem lenne ennyi problémám! Nyugi úgy vagy jó ahogy vagy :)

16.L

2017. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj ki valami szellemi tevékenységet. Példáúl írás, költészet, húzósabb a programozás. Remélem érted mire célzok. :) Valamiben biztos jó vagy. Ha akarod segítek. Na de jó keresgélést, és sok szerencsét.
2017. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mihez kezdjek az életemmel?


Lehet beszelgetni velem de sok ido mig egy ismeretlen elott feloldodom.


Nem hiszem, hogy magyarázatra szorul.

2017. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem miért akarsz abba jó lenni amiben nem vagy.Én csak a rajzoláshiz értek meg egy picit tudok énekelni és semmire nem megyek vele,a világ főleg itt magyarországon nem úgy van berendezkedve hogy értékelje a humán beállítottságú embereket,a kézügyessèget és a művészetet.Mérnökökre,gyárimunkásokra,vendéglátósokra,pénzügy számvitel meg ilyen matematikai dolgok pörgetik a gazdaságot,ebből lesz valakinek jó anyagai helyzete aki nem született kő gazdag,akinek csak az érzelmi intelligenciàja magas de az intelligenciája alacsonyabb mint pl nekem,azzal a társadalom nem tud mit kezdeni,nincs annak az embernek helye,a csupán eszmei érték nem számít.
2017. szept. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!