Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Levágassam a hajam? Szerintete...

Levágassam a hajam? Szerintetek gondot fog okozni az egyetemen?

Figyelt kérdés
17/L vagyok. Fél éve szőke raszta hajam van, imádom. Orvosi egyetemre szeretnék menni érettségi után, de félek hogy ki fognak nézni a diákok a hajam miatt, vagy be fognak szólni a tanárok...
2018. márc. 16. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Egyelőre a felvételi tárgyakkal legyél elfoglalva. A frizurádat akármikor is megváltoztathatod majd. Ha még az egyetem előtt akarod, akkor is több mint egy éved van még addig, míg kiderül, hogy felvettek-e.
2018. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az egyik tanáromnak raszta haja van, és senki sem nézi ki miatta.
2018. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez miatt ne aggódj, vannak ott furább fazonok is. Majd ha mész nyílt napra vagy már voltál akkor úgy is láttad vagy látni fogod. A külsőségek nem mérvadók.
2018. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Egyetemen senkit nem érdekel, hogy ki hogy néz ki. Nálunk is vannak mindenféle hajú, stílusú emberek (bár nálunk raszta pont nincs) és senkinek nincs ebből gondja. A diákok már elég felnőttek ahhoz, hogy ne cikizzenek a kinézeted miatt, a tanárok meg tanítanak, nem ezzel foglalkoznak.

Üdv: egy orvostanhallgató

2018. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem fog gondot okozni, ez már nem ovi vagy általános iskola. Az ELTE Tanító- és Óvóképző nyílt napján láttam egy lányt, akinek félig zöld, félig rózsaszín haja volt, óvodapedagógusnak készül. Nem úgy vettem észre, hogy bármit is mondtak volna neki ezzel kapcsolatban.
2018. márc. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"A diákok már elég felnőttek... a tanárok meg tanítanak"


:D

2018. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Egyetemen mar senkit nem erdekel, hogy milyen a hajad, milyen a ruhad, hogy nezel ki. Gyakorlatilag az se tunne fel senkinek, ha hajlektalannak oltoznel, de az se, ha abroncsos bali ruhaban libbennel be eloadasra. Van ott mindenfele ember.
2018. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem fog veled foglalkozni senki, a raszta haj miatt még azt sem elhet mondani, hogy egy feltűnő jelenség lennél.
2018. márc. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!