Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20 év körüli lányok, fiúk! Ti...

20 év körüli lányok, fiúk! Ti szoktatok olvasni, hallgatni híreket?

Figyelt kérdés

2018. márc. 16. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Én igen elég sokat, lehet hogy többet is mint kellene, szeretek tudni a dolgokról a nagyvilágból. :)

Csak nagyon meg kell válogatni a hogy az ember milyen hírforrásokból tájékozódik mert a nagy része nem semleges a témában.

2018. márc. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én imádok olvasni. El sem tudnám képzeli az életem könyvek nélkül. A híreket annyira nem követem de azért odafigyelek rájuk.
2018. márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán, évente pár alkalommal. Azt is csak akkor, amikor hallok valami érdekeset és akkor megyek és utánanézek egy kicsit.
2018. márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
persze. a felnőtt léthez hozzátartozik, hogy tudj a körülötted és a világban folyó dolgokról
2018. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, olvasni is szoktam a híreket online, és tévében is megnézem, ha úgy van.
2018. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Az általános híreket (hol volt baleset, mi gyulladt ki, stb.) kerülöm, mert nem bírom, képes vagyok elkezdeni sírni az ilyeneken. Amit erősen figyelemmel kísérek, az a politika(bel- és kül-), gazdaságpolitika(főleg EU), mert ezek szorosan kapcsolódnak a tanulmányaimhoz.
2018. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem igen, csak a nagyon fontosakat, alapvetően csak felhúzom magam.
2018. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem igazán :/ 20L
2018. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Általános híroldalak közül sokra fel vagyok iratkozva, hogy lássam mindegyik politikai oldal véleményét. Főleg így választások előtt mindegyik fel van pörögve, ami egyrészt nagyon izgalmas, másrészt meg elég undorító amiket művelnek.


Meg ugye ott vannak hobbijaim, sportok, autók, mezőgazdaság, gazdaság... ezen területek híreit kiemelten követem 🙂

2018. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, de nálam ez szakmai ártalom.

Egyébként engem nem zavar, ha szörnyűséget látok (autóbaleset, beteg gyerekek, természeti katasztrófa, terrortámadás), és ez a veszélye, ha sok ilyet látsz, beindul a dehumanizáció, és már egyáltalán nem érint meg.

2018. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!