Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen indokkal tilthatnak ki...

Traktor1 kérdése:

Milyen indokkal tilthatnak ki téged egy bárból?

Figyelt kérdés
Ha megkéred szépen a kiszolgáló pultost, hogy ne pletykáljon a vendégekről olyan dolgokról amihez semmi köze, és erre ő azt mondja többet nem szolgál ki és ne gyere ide, ezt megteheti ?

2018. márc. 17. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Max a tulaj. A pultos csak egy alkalmazott, akinek a piát kell osztogagnia
2018. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megtagadhatja a kiszolgálást, amennyiben az nem ütközik törvénybe. Nyilván az a szép kérés nem volt olyan szép, márpedig a pultosnak napi szinten kell foglalkoznia részegekkel és balhésokkal, szóval nem mérlegelhet hogy kiből mikor jön ki az állat. Döntést hozott, a pub magánterület, elküldhet.
2018. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért kell itt most találgatni, amint mondtam szépen lett megkérve. Kezdem azzal hogy én nem iszom alkoholt tisztességes normális ember vagyok, valoszínü hogy pont ezért zavar ez a dolog.

Az első hozzászólónak köszönöm a választ.

2018. márc. 17. 19:19
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Azért kell találgatni, mert nem ismeri senki a dolog hátterét, amiről te is hallgatsz. Szóval igen valószínű, hogy nem baráti hangot ütöttél meg és jogosan zavartak el a francba. A pultos dolga az italok osztása, neked meg az, hogy igyál. Ha a pultossal szemben elkezdesz vádaskodni, jogos a kitiltás.
2018. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Te mégis miről beszélsz ? Miért akarsz minden áron meghazudtolni? A te hozzászólásodból csak az jön le hogy biztos a vendég a hibás.

Rendszeresen bejárunk az asszonnyal biliárdozni erre a helyre, a pultos hölgy meg állandóan kihallgatja a mások beszélgetését és mindig beleszól , már többen megkérték hogy ne csinálja, de nem foglalkozik vele.

És ha én azt mondom hogy igen is normális módon meg lett megint kérve hogy ne csinálja akkor az úgy is van. Úgyhogy kérlek ne keverj össze egy alkoholista kocsma töltelékkel aki kötekszik mindenkivel.

2018. márc. 17. 20:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a te oldalad, a másik a pultosé aki nem nyilatkozhat.

Ha nem tetszik a hely, nem kötelező oda járni.

2018. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát te nem vagy semmi öregapám, keres másik oldalt ha kötözködni akarsz az emberekkel. EZ NEM AZ AZ OLDAL.
2018. márc. 17. 21:35
 8/8 anonim ***** válasza:

keres - keress

Köszi.

2018. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!