Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te olvasnád egy muszlim lány...

Te olvasnád egy muszlim lány blogját?

Figyelt kérdés

Magyar vagyok de muszlim. Már többször elgondolkodtam, hogy elkezdek egy 'beauty' blogot vezetni. De mellette sok más téma is lenne. (Ételek, utazás stb)

Viszont kicsit félek elkezdeni.


2018. márc. 19. 11:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%

Elöször is ilyen témáknál nem is említeném a vallásomat, mert semmi jelentösége. Ha szerinted igen, akkor ott valami baj van a hozzáállásoddal.


Másodszor ha nem a vallásról írogat, akkor nekem mindegy, hogy milyen a vallása.

2018. márc. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel ki milyen vallású vagy származású, viszont az a baj hogy 10001 blogból max 2 ami értékelhető. Igazából már minden fajta blogot láttam és már ritka ha valami újdonságot tud az ember olvasni.
2018. márc. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Attól mert muszlim vagy miért lennél más mint a többi beauty blogos lány ?!

Ne érts félre jók ezek a fajta blogok.

Ne félj elkezdeni.

De ne az legyen a fő célod hogy a származásoddal akarj kitűnni.

2018. márc. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%

@4

Muszlim: vallás

Arab: etnikai csoport

Ne keverd a kettőt

2018. márc. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Mint írtam magyar vagyok nem arab...

Azért írtam oda, hogy muszlim vagyok mert kendőt hordok, viszont átlagosan öltözködöm ( nem hordok abayat utcára). Ugyanolyan boltokban vásárolok mint a korombeliek (berskhka, stradivarius, newyorker stb). :) és ha ruhákról lenne a bejegyzés akkor pl ha rajtam van látszik, hogy kendőt hordok.

2018. márc. 19. 11:50
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
Ha van miről írnod és jó a stílusod, kitűnnél a többi közül akkor miért ne? De az hogy jön ide, hogy muszlim vagy? Semmi köze hozzá Keresztény bloggerek sem ezzel kezdik a bejegyzéseiket.
2018. márc. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Annyi plusszt adna, hogy írhatsz arról is h milyen kendőt hol vettél stbstb. De mondjuk egy alapvetően keresztény országban annyira nem lenne rá nagy kereslet :D Írd angolul is.
2018. márc. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
13%
Nem. Feltehetőleg csak anyázásokat kapnál, amit a Nyugat-Európai események miatt meg is értek
2018. márc. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Igen, a szídástól félek én is :(

2018. márc. 19. 12:18
 10/21 anonim ***** válasza:
66%

" Féljél is. Jön a következő kereszteshadjárat és vége lesz az eretnek fajtádnak, kutya.

"


előbb írta hogy ő magyar :D :D

2018. márc. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!