Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elvesztettem minden iratom,...

Elvesztettem minden iratom, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos tegnap elvesztettem minden iratom, pénzem és okmányom. 18 éves vagyok, orvoshoz mentem, odaadtam minden iratom neki, mert nem jött ki a tajkártyam a tokból, de nem emlekszem, hogy vissza is kaptam volna. Ma visszamentem, de nem találták meg. Lehet hogy kirántottam valahol, mert még ennivalót is vettem aznap, de ott ha elveszik valami, annak viszlát. Mivel a kártyam is benne volt, ezért kaptam volna üzenetet, hogy fizetnek-e vele, de nem fizetett vele senki még. Most mit tegyek, szüleim felnézték az egész házat, de itthon biztos nincs.

2018. márc. 19. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:

A bankkártyád limitét állítsd 1Ft-ra, de még ne tiltsd le. Lehet, hogy aki megtalálja az visszajuttatja hozzád, de ha nem akkor sem tud vele vásárolni.


Ha nem kapod vissza akkor kérdezd meg a banknál, hogy lehet-e társkártyát igényelni, mert az általában ingyenes.


Ha pár napon belül nem jelentkezik valaki az irataiddal, akkor menj az okmányirodába és jelentsd be, hogy elvesztetted az irataid.

2018. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj de szerencsés vagyok, megtalálta apa azautójában, beesett a szék és az ajtó közé... Nagy kő esett le a szívemről, köszönöm a választ 1-es azért :)
2018. márc. 19. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!