Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miket csinálsz egy hétköznap?

Miket csinálsz egy hétköznap?

Figyelt kérdés

Én:

7-kor felkelek, kv, nagyjából összepakolok, mosogatok, ha kell főzök.

11-től 6-7-ig dolgozok.

8 körül hazaérek, eszem valamit, párommal beszélgetünk, kivel mi volt aznap. Olvasok, vagy netezek, és 10 körül fekszem le.

Persze vannak napok, amik máshogy telnek, pl ha ügyeket kell intézni, akkor feltorlódnak a dolgok, vagy pl csütörtökön hosszú napos vagyok.

27n


2018. márc. 20. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Végzős vagyok gimiben. Attól függően szoktam kelni, hogy van-e első két órám. Így hétfőn, kedden és szerdán elég fél 8-kor kelnem. Csütörtökön muszáj 6:15-kor, mert nulladik órám van. Pénteken meg fél hétkor, akkor van elsőm. A hétköznapok igazából ugyanúgy telnek. Reggeli, suli, ebéd, tanulás itthon is, vacsora, beszélgetés este a párommal. Néha be tudom iktatni az olvasást, engem ez kapcsol ki. De sajnos csak hétvégén van rá több időm.
2018. márc. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jelenleg nem dolgozom. Egy nem mozgalmas napom úgy telik hogy olyan 10-11 felé kelek, eszem valamit, sorozatokat nézek, este 7-8 körül átjön a párom, amikor elmegy eszem valamit, fürdők aztán olyan hajnali 2-3 fele elalszom.

Van hogy el járok edzeni. Illetve szoktam tanulni mert hétvégente suliba járok.

2018. márc. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 műszakban dolgozok sajnos,délutános hét katasztrófa,8-9-kor felkelek,csinálok egy kis rendet meg kaját,játszok a neten,aztán mehetek dolgozni,estére fáradt vagyok,eszek,alszok.Délelőttös héten negyed 4-kor kelek,munka,aztán bevásárlás,kutyasétáltatás,főzés,takarítás,posta,filmnézés,net,alvás.Éjszakás héten reggel hazaérek,bolt,főzés,net,takarítás,alvás,munka.Hát nem túl izgalmasak a napjaim :)
2018. márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Au-pair vagyok, egy külföldi családnál élek bébiszitterként.

Reggel háromnegyed 8-kor kelek, fekeltem a gyerekeket, reggeli, a kisebb gyereket elviszem az oviba. Hazajövök, főzök vagy a mosást intézem, utána ebéd, van egy kis szabadidőm. Ilyenkor általában olvasok, készülök a nyelvórámra vagy zongorázok. Délután 2-kor elmegyek a kisebb gyerekért az oviba, 3-kor a nagyobb is hazajön, 5-ig játszunk, majd vacsora. Ezután vagy nyelvsuliba megyek, vagy 6-ig a gyerekekkel vagyok. 8 körül vacsizom, fürdök, 9 körül ágyban vagyok, 10-ig a barátaimmal chatelek, aztán alszom.

19L

2018. márc. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mérnök vagyok.

Fél 5-kor kelek, megfürdök, megmosdok, olvasok egy órát, majd megyek munkába. Ott dolgozom, illetve a saját ügyeimet is elintézem mert van rá lehetőségem, rugalmas a munkám. 16-18 óra körül érek haza, attól függően hogy végzek. Otthon játszom kicsit a gyerekekkel, dolgozom tovább a vállalkozásomban (mérnöki munka). Közben a gyerekeket megfürdetem, vacsorázunk (van hogy én készítem). Altatástól dolgozom tovább 22 óráig, közben filmet nézek. Majd makettezek egy kicsit (kell a hobbi is) és 23-24 óra körül megyek aludni.

40F

2018. márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7 körül kelek, elrendezem magamat, netezek, majd megyek munkába, ahol 5-ig vagyok, majd otthon takarítás, olvasás, netezés, ügyintézés, majd 10-11 körül alvás.
2018. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

7:45 körül felkelek, készítek reggelit, meg kávét, munkába indítom a páromat.

9-ig még pihenek, kómázok, aztán benyomom a gépet és a második kávéém közben végignézem a méleket

9:15-12-ig dolgozok ezerrel, délelőtt nagyon fog az agyam, a munkám 70%-át megcsinálom

Délután dolgozgatok, főzök valamit, szép időben sétálok

A párom 17:30 körül érkezik, kajolunk, szeretkezünk, beszélgetünk

Aztán míg ő kikapcsolódásképp játszik a gépen, befejezem az aznapi melót.

23-23:30 körül megyek aludni (ő később, 2 felé).


29n

2018. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!