Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem tapasztaljátok úgy,...

Ti nem tapasztaljátok úgy, hogy van a 25 éves gyerek és a 30 éves gyerek korosztály? Nincsenek már felnőtt emberek?

Figyelt kérdés

A 25 éves gyerek:

Egyetemet frissen végezte el, vagy most kezd el dolgozni, vagy most kezd el phd-ra járni (kinyújtva a kényelmes éveket).

Koliban semmit nem csinál. Kaját otthontól hoz, tiszta ruhát anya csinál.

Porszívó.. "Azt hol tartjuk?"


30 éves gyerek:

Még otthon él, mert az albérlet drága. Vagy már éppen elköltözött, de kaját így is otthonról hoz. Házimunkáról nincs fogalma. Nincs célja.


Ti mit tapasztaltok?


2018. márc. 20. 14:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
No, ha PhD-t is végeztél volna, akkor - szaktól függően - tudnád, hogy azok nem kényelmes évek...
2018. márc. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%

Bezzeg arra állandóan megy a rikácsolás, ha mondjuk egy 30 éves gyerek és egy 16 éves gyerek dugni szeretnének egymással.


Vagy akkor már nem gyerekek? :D

2018. márc. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen is van es olyan is. Van a 20 eves felnott es a 50 eves dilinyos gyerek. Udv a nagyvilagban. Fogsz meg latni par erdekesseget ;)
2018. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nincsenek már felnőtt emberek?"

De vannak, ők azok, akiket a koruk miatt csak leugatnak, nem vesznek komolyan soha sehol sem, csak mert a korosztályukban a legtöbben egy idióta tini szintjén állnak agyilag és főleg érzelmileg. Én 20 vagyok, felnőttnek tartom magam (inkább lelki érés, változások kellettek, hogy itt tartsak) és azt tapasztalom, hogy bárhová megyek, ahol beszélni kell (ügyintézés, tanulmányi osztály, bank...), mindenhol hülyének néznek, mert egy gyerek még ezt úgysem tudja, úgysem érti. Mindig nekem kell közölni velük, hogy tudom, hogy miért vagyok ott.

2018. márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az eddigi tapasztalataim alapján a 40-50-60 éves emberek is gyerekesen viselkednek. Hiába van családjuk, unokájuk. Tudnak főzni,eltartják magukat,takarítanak. De viselkedés szempontjából kb. mint az óvodások ... -.- :/
2018. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
De az általam említett korosztály még azt sem tudja. És itt ez lenne a gond.
2018. márc. 24. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!