Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szép lányoknak könnyebb az élet?

Szép lányoknak könnyebb az élet?

Figyelt kérdés
Fiúként néha úgy cserélnék egy szép lánnyal életet és megnézni milyen lehet nekik

2018. márc. 25. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
igen, de szerintem nemtől függetlenül sokkal könnyebb az élet ha szép vagy.
2018. márc. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Hosszú paróka, smink, párnázott melltartó, miniszoknya, tűsarkú. Ha ez nem elégít ki, jöhet a hormonkezelés. Sok sikert! :)
2018. márc. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nemtől független szerintem.
2018. márc. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 Ettől még nem lennék igazi nő és nem akarom megcsinálni
2018. márc. 25. 17:15
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem igen. De akkor még könnyebb, ha az a lány nemcsak kívülről szép, hanem belülről is, és ehhez társulna is némi ész.

Nem vagyok világszépe, mégis sikerült néhányszor valamit megoldanom csak azért, mert halálosan komolyan úgy néztem mint egy kis angyal, de az a röhej, hogy azt nem megjátszottam, egyszerűen szerény vagyok, ahogy mások mondják. Előző esetben értem azt, hogy pár éve akartam venni buszjegyet, de az elfogyott. Megkérdezte az úr, hogy meddig akarok menni (viszonylag sokat, bár kinek mi). Azt mondta mehetek addig, és még a pénzt se kérte el. :'D

2018. márc. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én nem tartom magam szépnek, inkább csak átlagosnak (bár, már több olyan ember volt, aki szépnek tartott, de azért én maradnék az átlagosnál), viszont még így is sokszor könnyebb, ha a kis "angyal pofi" mellé előadom a naív kislányt... hatásosabb, mint az ész érvek, ha meg kell mozgatni az eseményeket.

Szomorú, mert nem a külsőről kéne, hogy szóljon ez a világ, de ez van... a csomagolást értékelik. :/

2018. márc. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, még szép hogy. :D

Meghívnak ingyen piára, ha szerencséd van többen is, átadják a helyet a buszon kérés nélkül, előreengednek mindenhol, és segítenek, amiben csak lehet, és alapvető vendégnek számítasz minden buliban. Még egy állást is nagyobb valószínűséggel kapsz meg, mint egy nem olyan szép nő.

Ezek persze általában akkor igazak, ha a szép mellett még népszerű is vagy.

(Nem magamról beszéltem, általános alany)

2018. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És gondolom nem kell attól féljenek hogy örökre szinglik maradnak mer sorakoznak értük. Most lehet azt mondani hogy csak megakarják dugni de nem igaz mer biztos van a sok közül akinek nem csak arra kell
2018. márc. 25. 18:37
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a szép lányoknak.

Én fiúként már hónapok óta egy szál cigire nem költöttem pénzt, és napi 3-4 szálam van, ingyen megyek bulikba ahol a piát is ingyen kapom, és még sok-sok ilyen dolog.

Azt várom már hogy még a prosti is ingyen házhoz jöjjön.


Bár fiúként adni kell nagyon a belsőre is, kell hogy tudj másokkal beszélni, kedveljenek, igényesebb, jó humorod legyen, és azután már annyira megkedvelnek hogy a lányok-fiúk adják neked a cuccokat.

Lányként szerintem rosszabb, hisz őket inkább a külsejükért szeretik, engem pedig a belsőmért is.


De attól hogy nekik egyrészt könnyű az élet, látni kell a dolgok mögé is. Sokszor bennük csak szextárgyakat látnak, akiket megpróbálnak megszerezni pénzzel. Hiába tűnnek olyan kedvesnek az emberek, tudatalatt megvannak a selejtes gondolatok.


De ezzel persze nem igazán kell annak foglalkoznia, aki csak élvezkedni akar a szépség előnyein, csak annak akinek számít az igazi érték. De idősebb korukban a nőknek úgyis szembe kell nézniük azzal, milyen az ha az ember elveszti az szépségét.

Szívesen lekövetném az ilyen szexbomba nők korosodását, hogyan lesz mély depressziós ez miatt.

2018. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Francokat, az emberek be vannak sárgulva az írigységtől a szép nőkre, így a szép lányok igensokszor magukra maradnak, mer ugyan kinek kéne egy vetélytárs? Melyik főnöknő szeretné szted azt bámulni egésznap, hogy az alkalmazottjához, állandóan odamennek a ffi kollégák? Stb.
2018. márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!