Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmosabb lányok, nektek...

Izmosabb lányok, nektek milyen pasik jönnek be? Csak a kondis kigyúrt srácok vagy az átlagosabb, de kicsit sportos srácok is?

Figyelt kérdés
2016. máj. 2. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Fogadjunk, hogy egy gyíktestű gyerek vagy, akit frusztrál, ha valakin vagy egy kis izom.
2016. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom miből szűrted ezt le, de nem így van. Tény, hogy nem vagyok egy testépítő alkat, de azért nem kell szégyenkeznem. Egyáltalán nem frusztrál az amiért más megdolgozik.
2016. máj. 2. 15:49
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Oké. Tegyünk fel egy másik kérdést.

Izmosabb fiúk, nektek csak a nagymellű plázaplcsák jönnek be, vagy az átlagosan csinos lányok is?

Tudod a választ, hogy senki sem az elsőt fogja mondani, de azért csak felteszed a kérdést. Hát ebből szűrtem le.

2016. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy. Ne legyen túlsúlyos, meg pálicakember se. De ez tök relatív. Lehet, hogy ami nekem átlagos, az másnak már kigyúrt, vagy ami nekem túlsúlyos, az másnak pont jó. Szerencsére mindenkinek más jön be.
2016. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ide kb ír vagy 4-5 nőnemű. Ne várj sok válaszra, ez nem az a kategória.:)
2016. máj. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 *Glissade* ***** válasza:
100%
Relatív kinek mi a "kigyúrt" és az "átlagos". Ha küldenél képet megmondanám, hogy szerintem átlagos-e, vagy izmos és, hogy bejön-e, vagy sem.
2016. máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 *Glissade* ***** válasza:
41%

"Izmosabb lányok, nektek"

Jápppááá- jápppááá Muhahhaaaa!! Több ilyen kérdést akarok, ahol az izmosabb lányoktól kérdeznek. :D

2016. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell "kigyúrtnak" lennie, de jó, ha sportol valamit. Az összkép számít, és fontos, hogy milyen az arca is, de ettől is fontosabb, hogy két értelmes mondatot el tudjon mondani egybefüggően. :)
2016. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!