Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felnőttként, két diplomával...

Felnőttként, két diplomával és nem tudom milyen pozícióban dolgozzak. Ti hogy jöttetek ki ebből?

Figyelt kérdés

Amihez végzettségem van, azt egyre jobban nem szeretem. Úgy érzem nem nekem való.


Van más amit nagyon szeretnék tanítani, de ez inkább csak mellékállásnak jó. Valamint még én is csak nemrég kezdtem el tanulni ezt a területet. Szóval a tanítással még várnom kell pár évet.


2018. márc. 27. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen diploma?
2018. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Számít ez valamit?
2018. márc. 27. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Eléggé számít...


Azért neked sem mindegy szerintem, hogy egy takarítói munkát ajánl valaki elhelyezkedés gyanánt, vagy egy menedzsmenti posztot.


Ha nem írod le a helyzetet, akkor hogyan adjunk tanácsot?

2018. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De írtam, hogy azt a területet nem szeretem.
2018. márc. 27. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

Akkor meg viselkedj felnőttként, és oldd meg a gondjaidat.

Milyen választ vársz? Tegyél meg mindent, hogy elégedett legyél és tanulj stb azért hogy azt dolgozhass amit akarsz.

Addig meg csináld a végzettséged.

2018. márc. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!