Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hovà fordulhatnèk?

Hovà fordulhatnèk?

Figyelt kérdés

3-an èlünk havi 22.500 Ft-bòl egy kis faluban. Apàmat vègzettsèggel sehová nem vették fel, igazàbòl bèrletre,jegyre se futja hogy elhagyjuk a falut. Apàm nèha segìt ennek annak, ètelèrt és pàr száz forintèrt. Anyàm ugyanìgy van. Nekem bezàrtàk a sulimat. Csak a 10 osztályom van meg. Szeretnèk dolgozni, de van egy pszichès betegsègem ìgy sehovà nem kellek. Szeretnèk suliba járni, de bèrletre sincs pènzünk. Ìgy a hàzat se hagyom el kb. Senki nem alkoholizàl nàlunk, a ruhàink is règiek. Akkor vettük amikor èn suliba jàrtam, és a szüleim dolgoztak.Az önkormànyzat csak a sok gyerekeseknek,romàknak segít. Ill. az önkormànyzar is elvan adòsodva.

Nem pènzt szeretnènk vagy ruhát, hanem nèmi lisztet,olajat stb. Most Hùsvèt van. Nincs mèg egy szelet kenyerünk sem. :(


23/N


2018. ápr. 1. 11:15
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Személyisèg és bipolàris zavar. Ha nem lenne netünk, annyit se tudnánk mint màs. Aki csak bántani tud, az cserèljen vem helyet. :( A többieknek köszönöm!
2018. ápr. 1. 12:09
 12/23 A kérdező kommentje:
Nincs gyerek .
2018. ápr. 1. 12:10
 13/23 A kérdező kommentje:
Nincsenek rokonaink.
2018. ápr. 1. 12:10
 14/23 anonim ***** válasza:

Biztos van ott pékség, vagy kisebb étterem féleség, próbáljatok meg tőlük kérni egy kis ételt, cserébe pl. mosogathattok. Vagy óvodákban, iskolákban is biztos sok étel menne a kukába. De valami állandó munkát tényleg találni kellene.


Egyébként akkor tényleg internetre miből telik? (Nem kötekedésnek szántam, csak érdekel)


Merre laktok? Ha a közelben vagytok, esetleg adhatok némi élelmiszert.

2018. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__elelmiszerek__..


Erre a kérdésre elég hasznos tanácsok érkeztek. Oda is írtam, segítettem is az illetőnek.


Fel kell találni magatokat, minden lehetőséget megragadni, talpraállni. Nehéz, de muszáj, ha nem akartok örökké szenvedni.

2018. ápr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Az internet havi 2500 Ft. Van a villany, vìz. Fàt kaptunk mert segìtettünk takarítani.

Azaz 12.500 kb. a rezsi. Kifizetjük ès marad egy tìzes max. Lisztet,cukrot,olajat,tèsztát,csirkefarhátat ès fűszereket veszünk.Ha nem lenne netem, nem lenne ennyi kapcsolatom se a világgal.

2018. ápr. 1. 12:21
 17/23 A kérdező kommentje:
Szabolcs-Szatmàr-Bereg megyèben lakunk.
2018. ápr. 1. 12:23
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

A 14-es és 15-ös vagyok, 76%-os válaszoló.

Én is Szabolcs megyei vagyok, Nyíregyházán lakom.

2018. ápr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én is szabolcsi vagyok, írtam privátot, ha kell a segítségen válaszolj!
2018. ápr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

8-as ge egy tipikus kispolgár vagy, aki szereti azt hinni, hogy aki munkanélküli és szegény, annak mentális betegsége van, vagy nincs szakmája. Hát ez kva nem így van.

Én azt javasolnám ültessetek több növényt.

2018. ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!