Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit tehetnék ha nincs mit...

Mit tehetnék ha nincs mit enni? (2018)

Figyelt kérdés
Kényes dolog... tóbb ilyen jellegű kérdés is van. Nem tudom engem mennyire vesztek komolyan de inkább ilyen végső elkeseredésemben írok... az előző munkahelyemen létszámleépítés volt... most új melóhely de nem tartott ki a fizetés mivel nem teljes havi volt. Az a helyzet nincs kajám se pénzem... nem vagyok régóta Jászberénybe szóval noncs olyan barátom akitől kérhetnék kölcsön egy kis pénzt vagy kaját. Rokonom sincs olyan... 18 évesen elzavartak otthonról most 20 vagyok. Van valakinek... bárkinek valami tippje? 9.-én délután van fizetésem és 2 napja nem ettem

#éhség #nincs mit enni
2018. márc. 1. 18:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim válasza:
93%
Szomszédhoz esetleg valami ismerőshöz nem tudsz át menni kérni kölcsön vagy legalább enni valamit?
2018. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 A kérdező kommentje:

Nincs sajna... alapvetően zárkózott is vagyok nem nagyon barátkozom


Hidd el, ha már a gyakorira írok tényleg nincs ötletem....

2018. márc. 1. 18:42
 3/73 anonim ***** válasza:
91%
olyan hogy népkonyha nincs ott? ahol a rászorultaknak osztanak ingyen kaját. tudom nem nagy segítség és kíváncsi leszek a válaszokra de tudod te is hogy a semmiből nem lesz valami. napokon át éhezni meg nem lehet, főleg még egy hetet. ha rá tudod venni magad, kérdezz meg piacon egy jólelkűbbnek kinéző árust hogy nincs-e esetleg bármi élelmiszere amit már kidobna hogy inkább adja neked. esetleg végső esetben próbálkozz meg egy zöldséges szemetesében találni valamit
2018. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
89%
Jajj Istenem... Sajnos messze lakom tőled, nem tudok segíteni. Esetleg hajléktalanszállót ha keresel és elmondod a helyzeted?
2018. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 A kérdező kommentje:

Tudomásom szerint nincs népkonyha... hajléktalanszállón is próbálkoztam de le se tojtak "van munkahelye?" -igen. "Van szállása?" -igen de... "Viszlát"


Tudom hogy a semmibből nem lesz valami... de abban reménykedem hátha valaki ad valami tippet ami nekem nem jutott eszembe.


De azért nagyon értékelem a segítőkészségetek.

2018. márc. 1. 18:55
 6/73 anonim ***** válasza:
92%
Talán keresd fel a plébánián a papot.
2018. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg még a Vöröskereszt helyi kirendeltsége jutott eszembe, meg tudom, ez nagyon megalázó, de ha az ember éhezik... Szóval suli környékén megkérdezni pár diákot, hátha maradt szendvicse tízórairól. Az is több, mint a semmi. :(
2018. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
88%
Amik vannak szupermarketek a városban, azokhoz menj el és nézz be a kukájukba. Jellemzően ilyen jó nagy méretűek és az áruház hátsó részén vannak. Zárás után menj. (Spar, Lidl, Penny, Aldi, kis Tesco, ilyesmikre gondolok)
2018. márc. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
96%
Kérdezd meg,nem-e adnak bérelőleget a munkahelyeden,vázold fel a helyzetedet,nálunk pl. van ilyen.Egy zöldségeshez menj oda,hogy szeretnél segíteni neki rakodni pár órát,cserébe ha adna krumplit,gyümölcsöt,tojást,vagy bármit amit csak meg kell főzni,megköszönnéd.Nincs olyan munkatársad akitől tudnál kérni 1-2 ezer ft-ot ?
2018. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
95%
Vagy egy étterembe bemenni,hogy segítenél mosogatni,vagy bármit,napi ételért cserébe.
2018. márc. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!