Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az, ha...

Szerintetek normális az, ha mindig hajnalban alszok el, mert addig gondolkozok? 20/L

Figyelt kérdés

2018. ápr. 1. 11:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%
Mit csinálsz napközben? Tanulsz, dolgozol, jársz edzeni? Egy rendesen fáradt ember nem vergődik az alvással. Mikor és mit eszel vacsira, az is tud számítani.
2018. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen velem is előfordul. Általában mindig ilyen 11 körül alszom el és 7 körül kelek. Ugyanakkor előfordul, hogy én sem tudok aludni, nem vagyok álmos és szintén gondolkozok egész éjjel...előfordul, hogy reggel 6-ig, majd utána elalszok és dél körül kelek. Egyébként semmi bajom nincsen az alvással, mert ha álmos vagyok, akkor bármikor, bárhol képes vagyok aludni, napközben is, éjjel is. Ugyanakkor, ha nem vagyok még álmos, akkor nem tudok mit csinálni...Szerintem ez normális.
2018. ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha neha fordulna elő, azt mondanám: van ilyen. Na de mindig? Pláne úgy, hogy fél 6- kor kelsz?
2018. ápr. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem egyforma ugyan az emberek alvásigénye, de napi 3-4 óra alvás, hosszú távon nemm hinném, hogy jó dolog.
2018. ápr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 kombika ***** válasza:
Ezt valószínűleg az okozza, hogy vagy nem fáradsz el eléggé nap végére vagy valamilyen téma nagyon izgatja a fantáziádat. Próbálj meg lefekvés előtt edzeni, mondjuk futni egy órát, vagy egy órát erősítő gyakorlatokat csinálni, és nézd meg így. A másik esetben meg te tudod, hogy mindig ugyanazon gondolkozol vagy mindíi máson.
2020. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!