Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismer valaki olyan oldalt/közö...

Ismer valaki olyan oldalt/közösséget, ahol főleg fiatalok vannak és lehet filozofálni, illetve különböző művészeti irányokról beszélgetni?

Figyelt kérdés

Lehet akár netes fórum, vagy egy kisebb közösség akik összejárnak. A korosztályomban nem találkoztam még olyan emberrel akivel érdemben eltudtam volna beszélgetni. Nyitott vagyok, tehát bárkivel bármiről, de ezek a beszélgetések úgy érzem nem adnak semmi pluszt. Semmit nem váltanak ki belőlem, nem leszek tőlük több vagy kevesebb. Ez több éve megy így, sokáig azt hittem velem van a baj, hogy "más" vagyok. Hogy nem érdekel lány létemre a divat vagy a celebek, nem tudok fejből egy smink márkát sem, nem bírok öt perc alatt hanyatt esni és szerelmesnek lenni egy fiúba se, és a bulizás sem egy vonzó tevékenység számomra. Mostanra már tudom nem lehet olyan amilyen nem vagyok, így elfogadtam magam. Viszont ezzel megérkezett a magány érzete is. Igazából csak szeretnék olyan emberekkel megismerkedni akik szeretik az irodalmat, szívesen filóznak az életről, érdeklődnek a művészetek, kultúra iránt és elmerik mondani a véleményüket (legyen ez egy életesemény, könyv, színdarab, vagy bármi). És persze korombéliek. Lehet ez így túl nagy elvárásnak hangzik, de csak nem lehetek egyedül ezen a Földön. :)

Előre is köszönöm a válaszokat! (18/L)



2018. ápr. 1. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. :)
2018. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül nem vagy ezzel csak mivel eléggé kevés az ilyen ember és őket is nehéz észre venni úgy hogy nem is mered őket természetes hogy így tűnhet.

(írom ezt én aki ugyan úgy egyedül érzem magam a világban kissé ironikus :D )


Ilyen oldalról nem tudok így az interneten bár angol nyelven biztosan találhatsz.Talán még ha akár ezen az oldalon is látsz egy olyan hozászolást ami mögött te ilyen embert hiszel és ráírsz akkor esetleg jó partnert találsz.


Például én magam is szeretek olvasni de azt nem tudom hogy állíthatom e hogy "szeretem"az irodalmat mivel maguk a költök és az életük ahogy a dolgok amik mélyebben vannak az irodalomban nem igazán kötnek le vagy is inkább nem éreztem indíttatást arra hogy jobban elmélyedjek benne.Én csupán csak imádom a jó történeteket:)

Filozofálni viszont gyakran szoktam néha akaratlanul is rám jön aztán csak azt veszem észre hogy már megint elmélkedek...


Node vissza a kérdésre.

Talán a való életben még esetleg egyes Egyetemi szakokon vagy különböző eseményeken is találhatsz ilyen embereket vagy akár teljesen véletlenül is.

2018. ápr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem az irodalmat, rendszeresen olvasok és írok is. Nem vetem meg az egyéb kulturális dolgokat sem (például alkalomadtán szeretek színházba járni, filmzenéket hallgatni), de nem tartom magam olyan embernek, akit kizárólag az ilyen magasröptű dolgok érdekelnek. Ez is egy oldala az érdeklődési körömnek, amit rendszeresen kielégítek, ám ugyanakkor az egyszerűbb szórakozást sem vetem meg. Szeretek időnként bulizni, iszogatni a barátokkal, moziban megnézni valami aktuális blockbustert, és a zenei ízlésemet is 90 százalékban a rockzene teszi ki. Az elvontabb dolgokról való beszélgetés, pedig nálam erősen hangulat kérdése.

Ha ez a kis összefoglaló átjutott a rostádon, valamint nem zavar, hogy néhány évvel idősebb vagyok nálad, akkor ha gondolod, felveheted velem a kapcsolatot :)

2018. ápr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!