Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hisztek ezekben az aprópénz...

Ti hisztek ezekben az aprópénzből szupernagy összegeket nyerni sportfogadáson hírekben? Természetesen a nyertesek szigorúan az alsó osztály népes táborát erősítik, akik közül néhányan nem is értenek a fogadáshoz.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel a felső osztaly, közép osztaly nem annyira jellemző hogy fogadjon...
2018. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ebből kifolyólag nem is a hivatalos fogadásokon kell részt venni, aki benne van ezekben az szintén feketén csinálja mert több benne a pénz, legálisan pedig ez sem nyereséges hosszú távon.
2018. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

valami konkrétumot esetleg írnál, mert én nem tudom, mire gondolhatsz.


amit előttem írnak, azzal egyet értek. illegális fogadáson, ahol egy bizonyos kör ismeri a végeredményt, és ebbe a körökbe tartozik az ember, akkor nyilván nagyokat lehet nyerni, de hivatalos úton hosszú távon a fogadóirodáknak kell nyernie, elvégre mi lenne az értelme, ha mérhetetlen veszteséggel működnének?

2018. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


Erről beszélek. Nekem ez nagyon valótlannak tűnik.


Az utolsó például, hogy 1 fontból nyert 575 ezret... "A sztori azért érdekes, mert egy 58 éves angol nő volt a szerencsés, aki úgy állította össze 12-es kötését, hogy nem tud semmit a fociról, a mérkőzések győztesére az alapján tippelt, hogy kinek volt szimpatikusabb a neve."


Erre pont annyi esély van, mint fehér hollót látni.

2018. ápr. 2. 19:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a sportfogadás is szerencsejáték, egyáltalán nem tartom elképzelhetetlennek. Én szoktam tippmixelni, 200 ft- ra 120 000ft volt ugyan csak a legnagyobb nyereményem, de van haverom, aki feladott ugyancsak a minimalis 200ft-al egy tippmixet, majd gondolt egyet és feledta mégegyszer. Felmillíó felett nyert. Szóval, nincs ebben semmi képtelenség.
2018. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az sem szamít, hogy "ért- e " a sporthoz. Kis pénzzel nagyot nyerni, nem azok szoktak, akik értenek hozzá, hiszen ők nem fognak egy szelvényre "összezsúfolni" 8- 10 "meglepetést".
2018. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezerből egyszer bejöhet, nem? Mit kell ezen hitetlenkedni? Annyi, hogy az előző vesztes 999-et nem mutatta meg, csak az ezrediket.


Vége úgyis mínuszos lesz összességében. de nem baj... a sportfogadásból befolyt összeg jórésze a sportklubokhoz kerül, utánpótlásba stb... munkát biztosítanak a szerencsejáték zrt alkalmazottainak. A fideszbérenceknek is csurran-cseppen. Jó rendszer ez.

2018. ápr. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Vége úgyis mínuszos lesz összességében..." Ez a veszély inkabb csak akkor áll fenn, ha játékfüggő az illető. Viszont nem minden sportfogadó ilyen, ahogy például a lottózók sem mind rendszeres játékosok.
2018. ápr. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!