Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik egyedül vagy otthon...

Akik egyedül vagy otthon élnek! Ti, hogyan osztjátok be a pénzt? Miket vesztek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül élek, van ugye a fizetésem, azt osztom be. Lakás sajátom, úgyhogy albérletet nem kell fizetnem. Azt veszem meg, ami kell,annyit költök, hogy kijöjjek a fizetésemből, és lehetőleg tudjak valamennyit félre is tenni. Ez mondjuk változó, hogy mennyi, és van olyan hónap, mikor nem is sikerül, mert valami váratlan kiadás van, de általában nem költöm el az összes pénzem. Konkrétan nyilván nem fogom leírni, miket veszek, nagy vonalakban:rezsi, kaja, tisztítószerek, testápolás, ruházkodás, kisállatom költségei, időnként könyv /szórakozás. Kb. ennyi azt hiszem.
2018. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Én egyedül élek.


Fizum olyan 200.000 per hó nettó.


Elmegyek a városba enni inni, kávézó, ilyenek.


Néha veszek egy mobiltelefont vagy valamilyen műszaki kütyüt.


Ja meg ruhát, néha egy cipőt egy pólót, kb. ennyi érdekel.


Utazni nem megyek sehova, régebben jártam nyaralni de már annyira nem érdekel, most elmegyek valahova egy hotelbe egy rakás pénz és a vendéglátás negatív szinten van, ezért kár pénzt kiadni.


Na amire még utoljára adok ki pénzt az az autóvásárlás, fölösleges pesten, 400 Ft-os parkolódíjakkal.


Marad a BKV.

2018. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Otthon élek, egyetem mellett munka. Ez havi 100 ezer kb.

MÁV + BKK bérlet (diák): 5000 ft/hó

Edzés: 8000 ft/hó

Étel: sok, mert nem vihetek otthonról

Rezsi: havi 25 ezer

Kutyának gyógyszer: 6500 ft/hó.

Nyelvtanár (felsőfokra): havi 10.000 ft.


Illetve mostanában kezdtem felújítani a ruhatáramat és a szülők munkatársaiktól kapott, több számmal kisebb/nagyobb ruhákat lecserélni. Ez havi lebontásban kb 10-20 ezer. Már csak nyári ruhákat kell vennem és befejeztem.


Félre is rakok, mert nyáron elköltözök innen albérletbe (lakótárs) és jó lenne valami kis tartalék :) Ez havi 40-50 ezer.

2018. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyedül élek: rezsi az első, hogy rendezem, kajának megszokott mennyiséget veszek mindig (Ecomatic üzemmódban élek), így egy kevés maradék marad.
2018. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!