Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől van ez az érzés nekem,...

Mitől van ez az érzés nekem, ne gondoljak a jövőre?

Figyelt kérdés
17 leszek, és már élettelen vagyok, meguntam mindent egyedül a sportot nem unom amit csinálok is rendszeresen, mindig előre gondolkozok a jövőbe mi és hogy lesz és akkor megy el a kedven, nem tudom mi leszek majd, megbántam,hogy az exeimet kihasználtam, az egyik exem hiányzik is, a lányok már nem is bíznak bennem, sok ember irigy rám,mert én olyan vagyok aki mindenhol szeret jól kinézni, de ez nem is nagyon érdekel ha irigyek de bele gondolok abba,hogy mi lesz velem suli után, mi fogok lenni meg stb megy el a kedvem, van amikor tök jó kedvem van aztán jön egy gondolat,hogy lehet csöves leszek vagy ilyesmi és akkor szomorodok el, kibekültem azzal az exemmel aki hiányzott nekem de nem bízik bennem még eléggé, azt mondja szeret de félek majd más fiú fog neki tetszeni, furcsa érzések vannak bennem nap mint nap, azért van mert sokat agyalok a jövőn? Látom sok ismerősömnek ilyen baja nincs, iszik,cigizik csinálja ezt meg azt, én nem cigiziek nem iszok nem is akarok, de nekük ilyen problémájuk nincs, nem tudom mik ezek az érzések és miért vagyok ilyen kedvtelen

2018. ápr. 2. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én cigizek meg iszok, aztán még is folyamatosan azzal őrlöm magam hogy mi lesz a jövőmben. a két dolog nem függ össze.
2018. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem azert irtam ossze fugg hanem,hogy ok sz*nak mindenre es elik az eletet
2018. ápr. 2. 21:56
 3/3 anonim válasza:
Ez normális, nyugi. Én már álltalánosban is nagyon nagyon ilyen voltam, nem tudtam aludni miatta , és ébredésnél is ez volt az első gondolatom.Erre nem lehet azt mondani, hogy ki fogod nőni, mert nem fogod , de gondolj arra ,hogy a szüleid se voltak minden évben szín 5 ös tanulók(gondolom) mégis van munkájuk. :D
2018. ápr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!