Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mèrt törtènik ez?

Mèrt törtènik ez?

Figyelt kérdés
Mindenki elfordul tőlem. Nem szeretnek az emberek. Règi ismerőseim , barátaim mind elfordìtják a fejüket ha meglátnak az utcán. Senki nem akar velem kapcsolatot lètesìteni. Pedig átlagos ember vagyok. Hirtelen haragú vagyok de ez nem lehet ok. Nem találkoztam olyan emberrel aki hosszabb távon keresnè a társaságom. Át nèz rajtam mindenki. 25/F
2018. ápr. 5. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos nem vagy motivalo amiben kövessenek utánozzanak, nem tudnak lehuzni, nem tudsz segiteni, az emberek érdekemberek.

A főnökre mosolyognak es előre köszönnek

2018. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hirtelen haragu nem atlagos. Tanulj egy kis onismeretet, komolyan mondom, nekem sokat segitett, evek ota gyakorlom es segit felismerni/megerteni dolgokat.
2018. ápr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet ok, hogy hirtelenharagú vagy
2018. ápr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyanokat mondtál vagy úgy viselkedtél korábban ami erre okot adhat
2018. ápr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!