Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Paranoia, vagy tényleg másol?

Paranoia, vagy tényleg másol?

Figyelt kérdés

Teljesen az az érzésem, hogy a sógorom nője másol engem. 2 éve van a csakádban és ezidő alatt már többször tapasztaltam, hogy amit rajtam, vagy tőlem lát, azt másolja. Például a legutóbbiak: direkt ugyanazt süti családi eseményre, amit én (pedig tudja) szoktam...teljesen ugyanolyan falmatricát vetet otthonra, mint amulyen nálunk van... elmondja nekem hogy van 3 lyuk a fükén, de begyullad a füle a fülbevalótól, látja hogy nekem is van három, kérdezi, hogy én bírom e, mondom igen... erre hétvégén családi összejövetelre képes mindháromba belerakni ilyen bazinagy csillivilli gömböket, persze pár óra alatt jó vörös lett a füle, úgy röhögtem :D


De mi a fenéért csinálja? Vagy csak én érzem, hogy majmol? Annyira idegesítők ezek a dolgok. De azt meg nem mondhatom, hogy ne csinálja.


2018. ápr. 11. 14:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és már nem tinik vagyunk de még csak nem is huszonévesek.
2018. ápr. 11. 14:39
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van más példa is, mert nekem ezek nem tűnnek gáznak.

Nem kötekedésből írom.

2018. ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok tehát ez inkább dicséretnek számít, hogy neki is tetszik a falmatricád, jó ötletnek tartotta a sütid. De lehet én vagyok naiv.
2018. ápr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem tűnik gáznak :D osztom a harmast
2018. ápr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor csak nekem fura :D csak mert én kifejezetten NEM vette volna teljesen ugyanazt a falmatricát pl., ha tetszik valami másnál, megveszem, de nem ugyanazt.
2018. ápr. 11. 15:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ennyiből lehet másol, lehet nem :) Lehet tényleg csak ennyire egybevág a stílusotok, a sütiről meg tudta, hogy azzal nem tud félrenyúlni. Viszont tényleg vannak ilyen emberek...

Nekem volt egy barátnőm, akinek soha nem volt saját személyisége, mindig a környezete dolgait vette fel, mint a kaméleon, hogy bevágódjon. Nagyon de nagyon durva volt. Amíg én voltam az egyetlen aki szóba állt vele, addig olyan volt, mint a tükörképem. Mindenben. Ugyanúgy öltözött, beszélt, ugyanazt "szerette", ugyanazt csinálta,

próbálta átvenni az összes hobbim, értitek... félelmetes volt.

Ahogy bővült a baráti köre, bővült a repeortár is, már majdnem úgy nézett ki, mint egy önálló normális ember, de én, aki a legrégebb óta ismerte, csípőből meg tudtam mindig mondani, hogy melyik személyiségjegyet melyik új ismerősétől "kölcsönözte".

Az ilyenek szerintem nem százasok és bevallom, rohadt ijesztőek. Soha nem ismertem, ahogy senki a környezetében. Fogalmunk sincs ki ő, mit gondol, mit szeret valójában, mert mindig csak azt az illúziót látjuk, amit kelt maga körül.

Azóta nagyon messze elkerülök mindenkit, aki gyaníthatóan kamuzza, hogy közös bármelyik érdeklődési körünk :D

2018. ápr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem tűnik annak.

Viszont teszteld le. Próbálj valami neked nem tetsző dolgot keresni, és áradozz róla. Vagy pedig említsd meg milyen új frizurát (nem) akarsz és ha ő elmegy előtted, akkor mond hogy változott a véleményed.

2018. ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Fogom tesztelni mindenképp. És igen, tényleg ijesztő egy kicsit, és egyébként egy meglehetősen önbizalomhiányos nőről van szó, noha ő azt hangoztatja magáról, hogy nem az, csakhogy a viselkedése mást mutat. (Pl a sokáson kívül, hogy legelső alkalommal amikor találkoztunk, fél órát beszélt az exéröl, aki állítólag nem érdekli, meg annak az új nőjéről, aki természetesen az ő kisujjáig nem ér fel, mert hogy néz ki, és még nem is tud főzni. Aztán pedig sógor exéröl probált engem kifaggatni, hogy milyen volt, miért mentek szét,stb. Még az a szerencse, hogy nem mondtam semmit, mert a végén kinyögte, hogy sógor nem akart mondani rola semmit...) Szóval alapbol se szimpatizálok vele, alamuszinak tartom.Meg ez a tipikus nagy szavak embere, amiből aztán a fele nem valósul meg.

De olyan jól elő tudja adni magát, hogy simán megvezeti sógort és a családot is. Csak én meg most hogy mondjam ezt bárkinek, mikor kedvelik? Meg nincs is értelüe, direktbe nem lehet, a végén meg én jönnék ki belőle rosszul.

2018. ápr. 12. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!