Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy egy lány chatel az exével, miközben a jelenlegi barátja ezt nem nézi jó szemmel?

Figyelt kérdés

A lány jelenlegi pasija (legyen Pista) féltékeny típus. Voltunk egy buliba, ahol az ex (legyen Dávid) és a mostani pasija és jelen volt, és a Pista féltékenykedett a Dávidra. Ez a buli volt, amikor a csaj a mostanival járt legalább már 5 hónapja.

Exével kb 8 hónapig járt, a jelenlegivel pedig 14 hónapja jár.

Pár napja elkezdett beszélni a lány a messengeren az ex-szel. Képeket küld neki meg jókat elbeszélget vele.

Volt egy összejövetel, ahol a csaj kérdezősködött az exével kapcsolatban, hogy hogy van meg stb. Úgy, hogy a pasija szintén ott volt.


Békében váltak el az exével, nem volt vita. Azóta is lájkolja az ex a csaj képeit.


Remélem érthető. 20 évesek a fiatalok.

Nem értem a csajt, hogy akkor miért vált el az exétől, keresett új pasit, miközben beszélget az exével.

Én is hagytam már ott pár lányt, de mégse beszélek velük, miközben van nőm. Jól van még akkor ha nincs, akkor esetleg ha találkozok velük beszélgetek velük, de külön nem keresem őket.


2018. ápr. 12. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem tudok mondani, a mostani exmnél volt hasonló, de nem ennyire durva, csak beszélt vele képeket küldött, de megmondtam, hogy ezt ne, aztán ennyi, de amúgy a pasi helyében én szakítanék.
2018. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak, hogy a pasi erről semmit sem tud.

Én, mint külső szemlélő jobban átlátom a helyzetet, ezért tudok az ilyen dolgokról. Látom is, hogy miket csinál. Amiknél meg nem vagyok ott, azokról pedig 1-2 ismerősöm számol be.

Ha én lennék a barátja, én szakítanék, ha megtudnám ezeket.

2018. ápr. 12. 23:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt mondtad, hogy közben ott volt mellette a pasija, miközben az összejövetelen az exéről kérdezősködött.

Vagy ezeket mindig akkor csinálja, amikor nincs mellette?

2018. ápr. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Látom is, hogy miket csinál. Amiknél meg nem vagyok ott, azokról pedig 1-2 ismerősöm számol be."


Ahá, szóval ti ilyen kis privát kémhálózatot üzemeltettek suttyomban. Mégis mi a fene közötök van mások magánéletéhez, azt nem értem.

2018. ápr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, amikor a pasi nem volt mellette.


Nem üzemeltetek kémhálózatot. Csak nem àrt tudni, h milyen ismerőseim vannak.

A màsik pedig az, h próbálom megérteni az embereket, h miért csinálnak ilyeneket.

2018. ápr. 13. 08:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Remélem érthető.

Nem igazán világos. Ugorj neki mégegyszer! Egyébként mi leszarjuk! Tedd Te is!

2021. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!