Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek milyen a jelenlegi...

Szerintetek milyen a jelenlegi formám?

Figyelt kérdés

Sziasztok,16 éves lány vagyok es egy eve edzek kb. Ilyen a mostani formám. Tudom hogy van meg mit alakitani rajta es hogy egy kicsit zsiros vagyok most de most tomegeltem egy 4 honapot hogy kerekedjen a popsim xdd


[link]


[link] <-- itt nem pozolok


[link] <-- itt igen xdd


[link]



[link]


Amugy azert irom ki a kerdest mert mostanaba nem nagyon vagyok megelegedve magammal es nagyon zsirosnak latom magam es azert vagyok kivancsi masok velemenyere hogy tudjak ahhoz viszonyulni hogy mire kell meg "ragyurnom"

Egyebkent mar dietazom ugyhogy raleptem a szalkassag elso koveire xdd elore is koszi a valaszokat 😊😊



2017. júl. 30. 22:14
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
Szerintem tök jó alakod van, csak a melled kicsi.
2017. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
[link] ezt a kepet lefeljetettem , ez nem én vagyok (egyertelmu xd) de szerintetek mennyi idő lenne ezt a format elerni? Vagy egyaltalan eltudnám-e ezt érni?
2017. júl. 30. 22:21
 3/30 A kérdező kommentje:
#1 köszi😂😁 hát igen bánatom ez is sajnos 😶 :( xd
2017. júl. 30. 22:22
 4/30 anonim ***** válasza:
16%
Öhöm. Szerintem az alakod nagyon jó. De az hogy zsírosnak látod magad nekem fura mert aligha látok rajtad. Egy kicsit többet hasizmozz,ne diètázz (persze ne is zabálj a mekiben minden nap) ès akkor szerintem meg is vagy. Arra vigyázz hogy a legtöbb pasinak nem jön be ha egy lány túl izmos szóval ne ess túlzásokba. :D
2017. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
21%
Ja ahoz hogy ezt a fórmát elèrd először kicsit felkell szedned pár kilót (PÁRAT nem 5tonnát) ès aztán elkezdeni jobban edzeni. A mellmèret miatt! Szerintem! Szóval ez közel se biztos
2017. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
41%
Azt megkèrdezhetem hogy mit edzel? Vagy csak kondiba jársz?
2017. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
51%
Ne akard azt az alakot elérni, kérlek! A mostani sokkal jobb.
2017. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Itthon edzek még minden heten 3-4 napot teljes test edzés 8kg kettlebellel és 2×2kg os kezi sulyzoval de szeptembertol elkoltozunk egy nagyobb varosba ahol lesz komolyabbam felszerelt kondi mert a mostani nem mondhato annak xD es még HIIT edzéseket csinalok heti 4-5×
2017. júl. 30. 22:36
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
Èrtem. Amúgy tèlleg azt az alakot nem muszály elèrned (de a te döntèsed) az alakod most is jó a melled kicsit kicsi de mèg úgyis nő
2017. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Nem rossz.
2017. júl. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!