Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
A szüleim telepítenek napokon belül egy programot a számító gépre . Ez csak szerintem gáz? Nem mintha lenne rejtegetni valóm de ez akkor is zavar. + amikor pl sorozatot nézek akkor elvisz olyan hirdetésekre amik 18+ osok és persze egyből beikszelem de náluk azt fogja mutatni hogy én arra rákerestem vagy nem tudom. Ezt szeretném megkérdezni meg még azt hogy ezt csak akkor látják ha rácsatlakozom a wifinkre?

2018. ápr. 14. 17:11
 1/3 A kérdező kommentje:
jajj igen meg még annyi hogy elvileg vannak olyan programok amikkel azt is látják kivel beszélgetek meg hogy mit egy ilyet letelepiteni azért szerintem már túlzás
2018. ápr. 14. 17:16
 2/3 anonim ***** válasza:

9es választ írtam én, hadd ne ismételjem magamat


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

2018. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt a programot akkor lövöd ki amikor akarod h ne menjen. Más ha a routerbe piszkálnak bele, de ezek mind olyan dolgok amikhez a szülők nem értenek, kivéve ha valamelyiknek ez a szakmája.

A kérdés csak h mit telepítenek, de igazábol mindent ki lehet játszani amivel probalkozhatnak.

2018. ápr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!