Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet? Tényleg ilyen...

Ez mitől lehet? Tényleg ilyen lennék?

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom, hogy mostanában csak olyan fiúk találnak meg akiknek van barátnőjük, de attól elmondásuk szerint bejövök nekik és szívesen megfektetnének. Meg nagyon ritkán olyan is megtalál akinek nincsen barátnője és ő is ugyanezt mondja (de inkább barátnősök találnak rám)

Na az a baj, hogy én nem megyek bele az ilyesmibe.

Vajon tényleg olyan hatást eredményeznék a fiúkban, hogy csak egy vagy esetleg pár alkalomra lennék jó?? Vagy ez mostanában így megy??

Légyszi rendes válaszokat..

Tökre elkeseredtem.

18/L


2018. ápr. 14. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában ezek az emberek minden 2. csajhoz odamennek, szóval Te csak egy vagy a sok közül. De köze lehet hozzá a stílusodnak, öltözékednek is, amiről Nekünk, idegeneknek, fogalmunk sincs. Milyen választ vársz a kérdésedre?
2018. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mádár0218 ***** válasza:

"Na az a baj, hogy én nem megyek bele az ilyesmibe"


Ez baj, hogy nem hagyod hogy kihasználjanak és megdugjanak? - lol


Kérlek szépen az ilyen férfi társaim, tartanak egy "barátnőt" akit gyakorlatilag akkor dugnak amikor akarnak, és mondjuk jön egy másik lány még egy lyuk, az a lyuk szebb mint a barátnőd jaj. -micsoda jó szöveg elhitetni valamit valakivel egy dugáshoz.


Fuckboi oknál így megy, normálisan nem.


Keress olyat aki nem csak meg akar dugni.


19/F

2018. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy veled van a gond, inkabb a "próbálkozó" fiúkkal. Nyugi, még csak 18 éves vagy, bőven van időd olyan párt találni, aki nem csak megfektetni akar.
2018. ápr. 16. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!