Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van aki úgy érzi magányos...

Van aki úgy érzi magányos semmi jó nincs az életemben se a munkájában se szerelemben és értelmetlennek tartja hogy éljen ebben a sz. R világban?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 15. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Igen van,többen úgy érzik.
2018. ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak a rossz dolgokra tekintek, ami körülvesz, akkor igen, minden téren elég nyomorult a helyzetem. De ha tudatosan átrágom magamban az elkeseredésem okait, akkor mindig keresek és találok is egy-egy pici jót, amibe kapaszkodhatok, ami segít továbbküzdeni. Tudom, közhely, de ilyen például, hogy egyáltalán élek, egészséges vagyok, ha nem is soknak, de egy-két embernek fontos vagyok, nevethetek, futhatok, süt a nap, nem éhezem, van hová hazamennem. Ha céltalan vagyok, olyankor az adott napra koncentrálok, hogy annak adjak értelmet, lehet az bármily kicsiny dolog, akkor nem sírva fekszem le este.
2018. ápr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem érzem valami fényesnek az életemet, annak ellenére, hogy jó sorom és szerető családom van. Világéletemben introvertált és zárkózott voltam, társaságban mindig szorongtam és még a mai napig is. Attól tartok soha nem sikerül levetkőznöm ezeket a gátlásaimat és nem lesznek barátaim, valamint a későbbiek folyamán párom sem...
2018. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromtól érzem, hogy ez az egész nem az én világom.

Pár éve valaki nézegette a tenyeremet és nem látott benne életfeladatot :D azt mondta, lehet, hogy van, csak levan fedve.

Elment az életem értelmetlenül a nagy büdös semmivel, szal van benne igazság és én sem érzem rosszul, hogy szrul érzem magam.

2018. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
* Aki ezt látta a tenyeremben, semmit nem tudott rólam, így arról sem, hogy hogyan telt az eddigi életem.
2018. ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ami egyezik: magányos, semmi jó nincs az életben, se a munkában, nem sok értelme van az egésznek. De mit lehet tenni? Csak gürizni tovább.
2018. ápr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!