Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Boldogabbak lennétek szerintet...

Boldogabbak lennétek szerintetek, ha másik nemüként születtetek volna?

Figyelt kérdés
Én például sokkal jobban örülnék annak, ha nő lennék. Nem a férfiakhoz vonzódom, csupán sokkal egyszerűbb lenne az életem. Nem lenne olyan problémám, hogy senkinek nem kellek, hanem még válogathatnék is, tehát küzdenem sem kellene egy kapcsolatért.
2018. ápr. 18. 10:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Ez butaság, a Földön nagyjából ugyanannyi nő és férfi él.


Egy jóképű, beszédes, komoly egzisztenciával rendelkező férfi minden további nélkül válogathat a nők közül, akár komoly kapcsolatra, akár esténként egy bárban.

Ellenben egy előnytelen kinézetű, extrovertált, rossz anyagi helyzetű férfi nyilván sokkal rosszabb esélyekkel indul.


Nőknél sincs ez másként, egy gyönyörű, stílusos, s értelmes nő (az egzisztencia itt elhanyagolható) válogathat a férfiak között, míg egy csúnyácska nyilván szűkösebb lehetőségekkel bír ilyen téren.


Nade, hogy a kérdésre is válaszoljak, nem, szerintem nem lennék boldogabb nőként.

Főleg annak fényében, hogy egy férfi nagyságrendekkel jobban tudja ellensúlyozni esetleges "csúnyaságát": testedzés, humor, stílus, anyagi háttér, míg egy nő, ha rondának születik, nem sokat tud tenni.

Gusztustalan dolog, de nagy igazság.


Azon pedig már napestig lehetne vitatkozni, hogy egy nőnek, vagy férfinak egyszerűbb-e az élet... :)

2018. ápr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

"csupán sokkal egyszerűbb lenne az életem. Nem lenne olyan problémám, hogy senkinek nem kellek, hanem még válogathatnék is, tehát küzdenem sem kellene egy kapcsolatért."


Már ne is haragudj, de te ezt honnan szedted? Azt hiszed hogy a lányoknak, nőknek egyszerűbb párt találni?


Nagy tévedésben vagy. Mielőtt jössz nekem azzal hogy te azt látod hogy a lányoknak, nőknek mennyire egyszerű bepasizniuk elmondom neked hogy 90% ban akármennyire is jól néznek ki vagy sem, teljesen mindegy azok nem hosszú kapcsolatok.

Van egy olyan munkatársnőm aki 23 éves fiatal kis csaj egy igazi bombázó, nagyon szép nő. Életében egyszer nem volt pasija mert ő egyrészt nem adja oda magát könnyen, mert sokan csak szexelni akarnak vele. Másrészt ha egy normális pasi iránt érdeklődik nem kell neki egyszerűen. Neki sem egyszerű.

Nem tudom honnan szedted hogy a nőknek sokkal egyszerűbb, nem értem én ezt.

Még a csinos, bájos fiatal nőknek is van annyira nehéz dolguk a társkeresésbe mint a kevésbé csinosaknak. Sokszor nem a külsőn múlik, mert ha úgy állsz hozzá amikor valaki beszélgetne veled és te csak bambán bámulsz, csendben vagy, makogsz valamit, nem nyitsz akkor felesleges próbálkozás az egész.


Szóval szerintem felejtsd el azt hogy nőként könnyebb életed lenne, mert ugyanígy szenvednél, hidd el nekem.

2018. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Agilag jobban állnék. F
2018. ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Anyagilag*
2018. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mindegy, ki mit állít, állításának helyessége ellenőrizhetetlen.

Következik ebből, hogy egyértelmű válasz a kérdésre nincs.

2018. ápr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a férfiaknak könnyeebb, mint a nőknek.

Pl.munka,gyerekek stb.

2018. ápr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ronda nőként marhára nehéz ám az élet.
2018. ápr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én boldogabb lennék férfiként. Nagyon irigylem őket, a gyakorlatiasságukat, a lazaságukat, a testi erejüket, sok mindent. Hogy nem véreznek, görcsölnek havonta, nem is kell minden programnál nézni, hogy na vajon akkor jön-e meg és tesz tönkre mindent... Én úgy látom, hogy nekik könyebb az élet ma, mint a nőknek. Akkor is ha ismerkedésnél ők a kezdeményezőbbek. Akkor is inkább férfi lennék.
2018. ápr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
Én szerintem fiúként csak még sz_rabbul érezném magam a mindennapjaim folyamán. Úgy gondolom, hogy egy férfinál sokkal kevésbé tolerálják a bénázást és az ügyetlenkedést, valamint a gyávaságot és a lelki gyengeséget. Látva a nyomorék fiú osztálytársaimat bele sem merek gondolni, hogy mi lenne velem ellenkező neműként... Valószínűleg nap, mint nap megaláztatásokban lenne részem, mindenki erősebb lenne nálam, ha látják, hogy félek valamitől a képember röhögnének stb. Összességében véve, örülök neki, hogy lány vagyok, fiúként számomra biztos, hogy sokkal rosszabb lenne.
2018. ápr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
*képembe
2018. ápr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!