Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Boldogabbak lennétek szerintet...

Boldogabbak lennétek szerintetek, ha másik nemüként születtetek volna?

Figyelt kérdés
Én például sokkal jobban örülnék annak, ha nő lennék. Nem a férfiakhoz vonzódom, csupán sokkal egyszerűbb lenne az életem. Nem lenne olyan problémám, hogy senkinek nem kellek, hanem még válogathatnék is, tehát küzdenem sem kellene egy kapcsolatért.
2018. ápr. 18. 10:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet férfiként boldogabb lennék. Nem kell állandóan szőrteleníteni, nincs havi vérzés, gyerekvállalás nem jár fájdalommal...


Ha ronda nőként születsz, akkor ugyanolyan a sorsod, mintha ronda férfiként születtél volna, csak az élet rátesz még egy lapáttal.


Netán megint a bombanős kérdezőhöz van szerencsénk? Már unalmas ez a "nőknek minden egyszerűbb" zagyvaság.

2018. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Metionin ***** válasza:
100%
Én szeretnék férfi lenni. Kb. ugyanolyan lenne az életem mint most csak menstruáció és a teherbeeséstől való félelem nélkül. Király.
2018. ápr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán annak nem örülök, hogy ember vagyok és hogy élnem kell.
2018. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nőként is annyira ronda lennék, mint most férfiként, akkor nagyjából nem oszt nem szoroz.
2018. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
57%

Ugyanolyan nehéz dolgunk van. Én eddig pl. Egy viszonylag 'helyesebb' férfinak sem kellettem még, csak olyanok környékeztek meg akik nem tetszett külsőre ( de hozzáteszem, belsőre sem), pedig nem vagyok csúnya, átlagosabb kinézetű, de sokszor mondták már nekem, hogy bájos az arcom. Nekem pl. azért van nehéz dolgom, mert szerintem képtelen lennék valaha is kezdeményezni. Nekem az nem megy. Így várhatom a csodát, hogy egyszer majd valaki kezdeményezzen is, tetsszen is külsőre és belsőre is. Sok esélyem van :D Mégsem akarnék soha férfi lenni, nem cserélném el azt az érzelmi intelligenciát amivel nőként rendelkezem. Én szeretek nő lenni még akkor is, ha ez még sosem tudott kiteljesedni a fent leírt dolgok miatt.


27/L

2018. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha férfi lehetnék, megúsznám a menstruációt, nem kéne állandóan wc közelben lennem a menzesz miatt, nem kéne költenem a női higiéniai termékekre, fogamzásgátlóra, bárhol el tudnám intézni a kisdolgomat, magasabb lenne a fizetésem, könnyebben építenék karriert, mert a gyerekvállalás nem az én vállamat nyomná, mindenki komolyan venne az autószerelőtől elkezdve a vízvezeték szerelőig. Nem kéne a másodlagos nemi jellegemet a végletekig kihangsúlyoznom ahhoz, hogy a másik nem egyáltalán észrevegyen.

De férfiként meg aggódhatnék a farokméretem, a merevedésem és a szexuális teljesítményem miatt, hogy nem keresek eleget, hogy nem mutathatom ki az érzelmeimet, sem a pozitívakat, sem a negatívakat, aggódhatnék amiatt, ha keresztbe teszem a lábam, az bzis-e, és hogy viseljek-e rózsaszínt vagy virágmintásat, mert az bzis-e, holott nekem tetszik és jól is áll. A gyerekvállalás sem rajtam múlna, mert ha a barátnőm/feleségem akar/nem akar gyereket, azt ő fogja eldönteni, én a fejem tetejére is állhatnék férfiként, akkor sincs abba beleszólásom.

Szóval összefoglalva: egyik nemnek sincsen jobb dolga a másiknál.

2018. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát nézd nem tudom. Nőként annyiból könnyebb lenne hogy tuti nem lennék szűz és lenne párom viszont azért lenne hátránya. Menstruáció biztos kegyetlen lenne számomra, szülést be se merném vállalni meg a gyerekekért sem rajongok túlságosan de ha akarnék is gyereket én akkor se mernék szülni. Nagyon fájdalmas lehet. Szóval mindkét nemnek van előnye és hátránya is.
2018. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Nekem igazából nem sok minden változna egy nemcserével. Nő vagyok férfias szakmával, érdeklődési körrel, stílussal, férfi barátokkal és ez mindig is így volt. A jelenlegi párom férfi, de egyébként biszexuális vagyok.


Így, én nem gondolom, hogy a nemed játszana közre párkapcsolatok és anyagi helyzet terén. A személyiséged, kisugárzásod és a hozzállásod azok, amik dominálnak.

2018. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!