Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakinek nagyon rossz a...

Ha valakinek nagyon rossz a családi háttere, akkkor lehet az a következménye, hogy nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 18. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet. Nem kapja meg a megfelelő bizalmi hátteret, nem tud megfelelően szocializálódni, könnyen válik kortársai áldozatává is. Nem mindenkinél és minden esetben igaz, de sok ilyen esetet ismerek.
2018. ápr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
54%
Szerintem csak akkor, ha a család elkezdi ellenörízni korlátozni a baráti kapcsolatokat is adott esetben. Más élethelyzetekben az egyén szociális kapcsolatteremtö képességén múlik. Nekem volt olyanom, hogy rossz volt a kapcsolatom egyes családtagokkal (szülö, testvér) ugyanakkor a baráti körrel meg jó. Szóval helyzetre válogatja szerintem. Remélem tudtam segíteni.
2018. ápr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok már fiatal, de a mai napig érzem a rossz háttér miatt kialakult frusztrációt. Ezért inkább nem beszélek senkinek a családi helyzetemről, és így tudom, hogy aki kedvel, az önmagamért kedvel, és nem szánalomból, ill. aki nem kedvel, az nem azért van, mert nem épp olyan háttérrel rendelkezem, mint amit ő elképzelt rólam. Nem egyszerű, de valamelyest én így oldottam meg ezt.
2018. ápr. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!